Куда_бежать• 03 ноября 2023

Как ополаскивать рот 6 мес. ребёнку?)

Свезло так свезло• 03 ноября 2023
Водичку пити давайте
Чарівна патика• 03 ноября 2023
С брансбойта
Сама купляю квіти• 03 ноября 2023
Може хай дитинка просто воду п´є?)
Фиктивная• 03 ноября 2023
Я такого не робила. Зуби почали псуватись в 4,5 роки. Чистити почали з 2,5 років
Та прям багіня• 03 ноября 2023
Наливаєте дитині у рот рідину, міцно закриваєте долонею і трясете дитиною як шейкером)))
Пукимончиг• 03 ноября 2023
Зачем?
dahashutka19• 03 ноября 2023
Ответ дляТа прям багіня
Уявила
автор Куда_бежать • 03 ноября 2023
Ответ дляТа прям багіня
Дякую, завтра так і зроблю)
Неправдиша• 03 ноября 2023
А нафига в 6 мес.весь этот процесс?
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
зубна паста розміром з рисове зернятко.
чистите зуби щіткою з пастою, потім в чистій воді споліскуєте щітку і цією ж чистою щіткою ще раз проходите по зубчикам.
в перервах між їжею дентальні серветки.
паста з фтором.
Глас_Народа• 03 ноября 2023
Чистить щеткой без пасты до введения прикорма(с момента появления первого зуба).Две чашки с питьевой водой,мокаете щетку,после зуба мокаете в другую чашку-ополаскиваете щетку и повторяете снова.Тоже самое с пастой.Паста Веледа kinderzahngel.Позже можно перейти на Edel+White или Biorepair по возрасту.Щетка Edel+White.
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
хто дав такі рекомендації по пастах?
Глас_Народа• 03 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
хто дав такі рекомендації по пастах?
Я сама выбрала для своего ребенка.Составы смотрела.
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
хорошо, что не стоматолог) а то вы так авторитетно написали)))
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
зубна паста розміром з рисове зернятко.
в перервах між їжею дентальні серветки.
паста з фтором.
Паста з фтором це яд в такому віці
Бодіпозітівна• 03 ноября 2023
Я своим чистила силиконовой щёткой которая на палец одевается,потом наматывала на палец бинтик и в стакан со слабым содовым раствором-протирала рот. Нам такврач рекомендовала что бы молочницы и стоматита не было
Глас_Народа• 03 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Я же не должна здесь писать кем я работаю .Или вы не согласны с моим выбором?
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Паста з фтором це яд в такому віці
хто таке сказав?
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Це не потрібно в такому віці. Ото не має чим зайнятися. Не давайте дитині всяку гидоту і не буде ніякого карієсу.
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
та при чому тут я? всі дитячі стоматологи всіх асоціацій не згодні з цими пастами.
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
навіть в грудному молоці є лактоза.
Глас_Народа• 03 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Чому не згідні?Наведіть приклади.
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
хто таке сказав?
Сходіть до дитячого стоматолога і проконсультуйтеся. Там і дізнаєтеся.
Глас_Народа• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Мені не потрібно ходити до них,бо вони мої колеги.
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Чому не згідні?Наведіть приклади.
лінь шукати. але з першого зуба як мінімум 500 ppmF, потім 1000 і з 6 років 1500. європейська і американська асоціація так рекомендують. наші стоматологи також.
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
я сама дитячий.
Глас_Народа• 03 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Фтор шкідливий,грудна дитина не може виполіскувати пасту.Тому Веледа киндерцангель найбезпечніша зубна паста для такого віку.А рекомендації про кількість фтору читайте й далі.Я обрала для своєї дитини найбезпечніше,карієсу не було,пломб також.Дитині 12 років.
Вся в кредитах• 03 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
при чому взагалі ви і те що ви обрали для вашої дитини? є загальні рекомендації. якщо ви стоматолог, то в змозі перерахувати скільки ж того фтору в тюбику пасти і скільки в рисовому зернятку пасти. і скільки треба з їсти тюбиків пасти, щоб нанести реальну шкоду здоров ю.
автор Куда_бежать • 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Це сьогодні сказав педіатр у клініці дитячій, але.. Я краще послухаю вас)
Глас_Народа• 03 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
У веледі немає фтору.Далі эдель вайт та біорепейр згідно віку мають необхідну кількість фтору.Мікроелементи у тканини зубу попадають переважно із слини,а не із пасти.