Сиджу тихенько• 04 ноября 2023
Биоревитализация лучше чем мезо?
40 лет. Лицо начало провисать, кожа тонкая и дряблая. Думаю мезо или био делать? Скольно надо процедур чтоб эффект был? И сколько после био надо дома сидеть? Там же папулы не сразу проходят и синяки потом…
Да, я блондинка!• 04 ноября 2023
Папули за пару днів сходять. Синячки дуже маленькі, тоналкою цілком маскуються. Я робила в суботу зранку і в понеділок на роботу. Останній раз робила іншим препаратом, забула назву, там значно менше інʼєкцій і разово, а не курс з 3
Десь так, але...• 04 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Який результат був?чи помітно до та після оточуючим чи тільки Вам?
Пасхальний тролік• 04 ноября 2023
Біо. Кількість залежить від препарату та стану шкіри, зазвичай косметолог сама каже: вам два буде достатньо, моїй співробітниці - вам треба 3, краще 4....
Папули так, залишаються довго, але теж залежить від препарату (різний склад викликає різну реакцію у різних людей). У мене було 2-4 дні.
Синців майже не було, хоча я схильна до утворення синців і у мене крихкі судини. Майстерність майстра на це також впливає. Моїй кумі в Великобританії зробили, вся у синцях, а схильності немає. Я кажу: майстер рукожоп, а вона..... Та ну, це ж така процедура. Але коли вона була в Україні, то у нашої спільної косметологині таких проблем не було.
Кидстаффовна• 04 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Якщо не секрет ,скільки це коштує у Великобританії?
Пасхальний тролік• 04 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовна
Не знаю, я її не питала. Вона робила у ’наших’. Її ціль була приїхати показово красивою, зробила татуажі, вії, ботокси, біоревіталізацію..... Приїхала на два тижні, тут походила по лікарях і повернулася.
Сиджу тихенько
• 04 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
І на скільки хватає разового ефекту?
Да, я блондинка!• 04 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ну це ж зволоження, а не підтяжка. Я раз на пів року-рік роблю. Як виходить
Хочу барабульки• 04 ноября 2023
Роблю мезо під очі кожні три місяці, в мене маленька дитина і постійні недосипи і сінці під очима, після процедури вигляд мені подобається, і шкіра і загальний вигляд і синців нема, наступного разу зроблю біо порівняю