tetnes• 04 ноября 2023

Аллатра. Як адекватні можуть на це вестися

Це захисні механізми психіки чи брак інтелекту? Погуглила. Тут на порадниці теж були адепти ще з 2014)

Nathalie27• 04 ноября 2023
Адекватні не ведуться

Кава з перцем• 04 ноября 2023
Питання в іншому, чому путінську секту, яка працювала в Україні з 2005 року тільки зараз викрили?
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Питання в іншому. Чому путінська секта сьогодні на форумі,як у себе вдома?
LudaSHS• 04 ноября 2023
Ответ дляКава з перцем
https://youtu.be/tPOzmjwcGLk
С истории 2014.

https://www.facebook.com/share/p/4YhDWZQ8bKWWb7sP/...
LudaSHS• 04 ноября 2023
Teonaa• 04 ноября 2023
Не знаю таких - аллатра
Teonaa• 04 ноября 2023
Авторе, а чому не млжна написати «аллатра то те то, проаляється так-то, відношення своє викласти і обговорювати
Я от не можу відео подивитися. Мені дуже цікаво, но нічого незрозуміло

автор tetnes • 04 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Та той треш все ж таки треба дивитися. Секта заснована в 2014 масажистом. Вірять та знімають ютуб-інтерв´ю з іноппланетянкою, що може моргати роговицею . У ролі Христа завуальовано прописаний хуйло. Спасітєль то бивший КДБ-т, що прийшов до влади у 2000. Колишня прихожанка тієї Аллатри, розповіла що той засновник масажист винаймав будинок, у якому оселив 12 дівчат для духовного сексу.
Ната 47• 04 ноября 2023
Туди потрапляють люди без власної думки, яким можна втулити любу єресь
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
При чому з аргументом ’у нас свобода слова! Чи ми як рашка?!’
Які щирі бдуни свободи
Кава з перцем• 04 ноября 2023
Ответ дляНата 47
Тоді пан Баканоа, Кулініч, муж Врещук, сама Верещук та інші високопосадовці, адепти цієї секти люди без власної думки?
Кава з перцем• 04 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
А в чому проблема відео подивитися? тиснить на відеоплейер
автор tetnes • 04 ноября 2023
Ответ дляКава з перцем
Ну я на мобільному інтернеті наприклад ютуб не дивлюся. А то мої 15гБ водафону швидко закінчаться. Та і взагалі інформацію краще сприймаю в друкованому варіанті, ніж по відео. Але цей сюжет просто пісня)
Там виявилося Вєрещук до них на інтерв´ю ходила. Єгорова та Надя Савченки також опозорилися. Мер Користеня пам´ятник в центрі міста їм установив. Підозрюють що Баканов також в цій секті був.
автор tetnes • 04 ноября 2023
Ответ дляКава з перцем
Так. А як можно взагалі на таке повестися
Teonaa• 04 ноября 2023
Ответ дляКава з перцем
Та нєє
Просто саме тоді ми з дитиною спали, а у мене наушників нема, то я не ризикувала)
автор tetnes • 04 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Про Пашинського не знала. Мені здавалося, що то Турчинов підписував. Але дійсно наші морально не готові були воювати в 2014. Навіть спецназ.
В Харкові міліція також була деморализована в 2014. Їм тоді про бєркутят добре пропагандої мізки запудрили
LudaSHS• 04 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Я знала, что он искал зброю нам по пиратским каналам. И второе вывез тайно стугны для арабов, перед вторжением. И они остановили первые колоны танков на Киев. И он , Черновол - они все знали.
А в органах сколько пророссийських было