Вітаю, дівчата!
Я почала відлучати з денних і другий день не годую. Дитині 1 рік 9 міс. Але він майже не їсть прикорм і вночі дуже багато смокче.
До цього прикорм їв хоча б трошки, зараз починає о 15 годині з´являтися бажання, а вночі по 2 памперси міняю, якщо раніше жодного разу.
Ще дуже переживаю, що не їсть впродовж дня.
Поділиться досвідом будь ласка
Менее Более• 04 ноября 2023
Відлучила від грудей в 1,11 і став добре їсти 4 рази на день. Перед сном даю або кефір дитячий випити, або молоко дитяче, або звичайна тепла вода з лимоном.
MarinkaRam• 04 ноября 2023
С рождения на осознанном ИВ, прикорм был с 5.5 мес. Сейчас полноценное питание 3 р в день и смесь 2р в день и на ночь и вода, чай. Но это не прикорм, а полноценное питание (творог, форель, мясо, суп, овощи, фрукты, ягоды, инжир, каши). А Ваш ребёнок на груди был все это время и один перекус в день?
Ответ дляФантазерша
А з того що ввели, що найбільше любить?
Я даю йому, що він любить і не їсть, навіть до рота не бере)
Кукурудзяні макарони з сиром та вершковим маслом, пармезанові чіпси, яблука, виноград, гречка, полуниця - мабуть це майже весь лист...
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Ответ дляMarinkaRam
Аналогично! В 1 год ребёнок полностью был на нормальной пище, приготовленной соответственно его возрасту. Смесь была только на ночь. Как это до 1,9 быть практически на одной груди
Ответ дляMarinkaRam
Відмова почалася о 11 міс. Пили залізо, ферменти.. хворів вже разів 7 від старшої доньки того в ті дні переходив на повне гв..
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Ответ дляviritadara
Спробуйте дати щось нове і корисне. Ваш список продуктів - це не їжа в 1,9. Це перекуси. Якісь повноцінні страви їсть?
MarinkaRam• 04 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не понимаю, но и не осуждаю, не вправе..
Сейчас расширяем меню. Скажу Вам так, он ест то, что едим мы. Гадости не едим, готовим так, что бы и дитю дать. Переходим на общий стол.
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Ответ дляMarinkaRam
Я не осуждаю. Ситуации разные и взгляды на воспитание детей тоже. Но проблемы вылезли и я так понимаю, со здоровьем тоже так как 7 раз болеть - это уж слишком. У меня было аналогично: если котлеты - значит вся семья ела паровые, если овощи - тоже самое, гарниры - без приправ… компот - без сахара.
Менее Более• 04 ноября 2023
Ответ дляviritadara
Я думала мій погано їсть, бо котлету не їв, тільки рибу, але це взагалі! Це не нормально!
Інших проблем не помічаєте? Замкненість, відводить погляд, не говорить, істерики?
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Ну мій і в 5,7 років - м’ясо зі сльозами або тільки в супі. Але інші продукти більш менш. А у автора - це винос мізків. Уявляю як їй важко
MarinkaRam• 04 ноября 2023
Ответ дляviritadara
Рекомендую, с рождения витамин д такой пъем и для иммунитета подключила эхинацею, 2 р предпосылки у меня были к простуде, пронесло ребёнка и без носков ползает снимает их и голый в подгузнике спит раскрывается. Тьфу, тьфу нельзя хвалится. Но витамины супер.
Менее Более• 04 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Це в нас раніше було, після відлучення від грудей в 1,11 їсть все і котлети любить, може по дві рублені курячі з‘їсти, або свино-телячі.
Менее Более• 04 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А попробуйте аналоги, мій м‘ясо не хотів, а телячу печінку (печінковий пиріг робила) та курячі сердечка їв. Рибу любив печену - хек, дорадо.
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Та мій на суміші з народження. Просто такі смакові вподобання.
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Він їсть і печінку, і язик, і курку, телятину .. але тільки відварене шматочками і щоб плавало в супі або іншій першій страві. Це сміх вже. Але морепродукти, ікру, рибу - без проблем)
Менее Более• 04 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А, зрозуміла) значить у вас все добре 👍
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
А, зрозуміла) значить у вас все добре 👍
Так) але я вже супи ненавиджу)
Фантазерша• 04 ноября 2023
Ответ дляviritadara
Мало, як для майже 2річної дитини. Можливо дитина не відчуває голод, приберіть перекуси.
1) я пропоную постійно їжу нову, мясо та інше. В нього ніби психологічна залежність від сісі. Того я питала тут таких мамочек,як я. Він до 11 місяців їв все і рибу,і м´ясо
2) він гарно розвинен для свого віку
3) консультувалася з різними лікарями. Але кров так в не здали на анемію, зробили узд і сказали пити галстену і психологічний фактор
2) він гарно розвинен для свого віку
Ответ дляФантазерша
Раніше Перекус був гв, того я прибираю
Директор Пляжу• 04 ноября 2023
Спочатку прибирають нічні годування, потім денні. Нічні вже давно треба було прибрати в такому віці. Логічно, що якщо забрали груди вдень, дитина їстиме вночі, бо Ви ж дозволяєте. Можете повернути денні, почніть прибирати нічні, зробіть нормальний нічний сон.
Коко На Страже• 04 ноября 2023
Ваша дитина вночі добирає те, що не доїла вдень. Вам треба прибрати нічні годування, щоб дитя їло вдень. А не навпаки.