Виннипуховна• 04 ноября 2023
Збільшені аденоіди чи вазомоторний риніт?
Були в чотирьох лорів. Всі діагностували збільшені аденоіди, але жоден не дивився ніс через спеціальний зонд.
Здали аналізи: назоцитограму та бак посів (так як ще присутні збільшені мигдалини і запалене горло, яке вже більше місяця турбує).
Результат назоцитограми нижче. Бакпосіб ще не готовий.
Прочитала, що при нульових позначках (не виявлено) певних показників (саме тих, які показав аналіз) це може бути ознакою вазомоторного риніту і симптоми схожі (скрін додаю): дитина погано дихає носом, при сильному вдиху ніби щось заважає в носі (але інорідний предмет виключено).
Можливо в когось було подібне?
Виннипуховна
• 04 ноября 2023
Ответ дляmymoly
В мене було збільшення слизової робила вазотомію. Чи шо маєте на увазі під вазомоторним рінітом?
Я підозрюю, що може бути він, а не аденоіди.
А Ви аналізи здавали перед вазотомією?
Виннипуховна
• 04 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А почему просто не сходить к одному лору с эндоскопом?
Пошукаємо такого. Чомусь ніхто не запропонував провести діагностику ендоскопом.
А я лише після того, як результат назоцитограми отримала, прочитала про вазомоторний риніт
Виннипуховна
• 04 ноября 2023
Ответ дляmymoly
У Вас теж була закладеність носа, нібито щось заважає при диханні ?
Сорока-ворона• 04 ноября 2023
Водила сына к лору. Смотрел эндоскопом, но прям в раковины не лез. Сказал кривая перегородка, есть отёчность, аденоидная ткань увеличена но не критично. Лечим каплями наблюдаем. Есть жалобы
Виннипуховна
• 04 ноября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Как вы болеете ? Все опускается ниже , с осложнениями?
Дитині пʼять років. Практично не хворіла. А після гострого назофарингіту вилізла така проблема
Виннипуховна
• 04 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Вам не ставили ступінь аденоідів?
Нам один лікар сказав, що це друга, інший - третя. Два інших сказали, що не зрозуміло, так як є інфекція і від того запалене горло та ніс ( після цього пішли здавати мазки)
Живчик-счастливчик• 04 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Как и моя по возрасту. Однажды заболев простудой, все опустилось ниже почти бронхит был (аденоиды увеличены и гланды рыхлые стали после болезни) теперь почти каждая простуда дает осложнения, как нам сказали это из-за аденоидов (сейчас лечим спреем) С горем попалам дала посмотреть в ушах, аденоиды смотрели без прибора (не могу уговорить) Врач сказала и так видит, но какая стадия не написала 🙄Последний раз болела и как итог отит, нос вообще не дышал, ночью храп.
Сорока-ворона• 04 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Вам не ставили ступінь аденоідів?
Вроде как вторая. Помимо этого врача, были еще у одного, та без эндоскопа сказала вторая степень. Я была настроена удалять. Теперь промываем и пшикаем фликс, потом снова к лору.
сою не люблю• 04 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Полипы исключили?