Не зви чайна• 04 ноября 2023
Як часто ви ходите з дітьми до стоматолога?
Якщо нічого не турбує і візуально все добре ?
Результат:
вже голосів:
15 (36.59%)
Раз на рік
15 (36.59%)
При необхідності
8 (19.51%)
Інше
2 (4.88%)
Раз на пару років
1 (2.44%)
Результат
Суцільна зрада• 04 ноября 2023
Раз на рік. Разом с собой чи чоловіком, брали дітей, їх перевіряли
Не зви чайна
• 04 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Я ходжу часто, в мене постійно проблеми. Чоловік може раз в п´ятирічку . В дітей теж ніби нема проблем.
Червона рута• 04 ноября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Раз в 6 мес, делаем проф чистку и осмотр
С какого возраста чистку делаете детям ?
А_я_ЛОЖУ!• 04 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
Лет с 3. Но налет бывает у детей и более раннего возраста
Червона рута• 04 ноября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Моей 4,6 лет. Зубы редкие, визуально камня нет. Как то смотрел стоматолог в 3 х летнем возрасте, все ок. Вот не знаю нужна ли чистка
БЦАшка• 04 ноября 2023
С младшей - стабильно раз в 3 месяца с 3-х лет. Со старшей - раз в полгода.
А_я_ЛОЖУ!• 04 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
Придёте на прием и вам расскажут. Есть ещё спец растворы для полоскания, они окрашивают налет и родители будут точно знать, что зубы недочищены. Налет это не всегда камень, он может быть более мягкий, но не отчищаться щеткой
Карапулька• 04 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
після того, як почала чистити зуби 10 разів у день, вже 3 роки не ходила. А до того всі зуби поперепломбовувала.
А зачем так часто чистить? Вы ж эмаль сотрете.
Карапулька• 04 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
нічого не стерла. Зуби повільніше деградують
Потому что у вас зубы не человека, а пони)
Коли мовчу- приємна жінка• 04 ноября 2023
Дочку раз на рік або півроку на чистку в неї проблеми з зубами є постійно лікуємо і до ортодонта на огляд. Сина не пам´ятаю коли в останнє водила, чистить добре, зуби всі цілі. Проблем немає. Себе по мірі необхідності.
KROX@• 04 ноября 2023
Раз в пол года, раньше каждые 2-3 месяца. Зубы проблемные с того момента как начали появляться((