ФФФФристайла• 04 ноября 2023
У кого близькі доживали в пансіонатах і будинках престарілих- вас мучила провина
Питання в темі.
Людина дуже хвора і проблемна.
Лікування не буде. Тільки паліатив.
Є дегенеративні зміни мозку.
Плутає день-ніч.
В квартирі все це з моїми дітьми і на обмеженій території - я це не витримаю.
Людина дуже хвора і проблемна.
Лікування не буде. Тільки паліатив.
Є дегенеративні зміни мозку.
Плутає день-ніч.
Почемучечка• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Чистота і і про що не каже. Там нема людяного ставлення, часто після поміщення в такий заклад,якщо пацієнт не зручний, він дивним чином швидко помирає
А может родственника такой расклад вполне устраивает
Но только в чем из выгода, если они за живого получают, а не мертвого?
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А де житло мами? Що з ним?
Все,що ви описали,як умови ,не у кожного є в квартирах. Але доглядають , куди дітися.
Якщо вона ходить,то які проблеми помити не у ванній?
Про горщик не зрозуміло, ви не можете його поставити?
Житла мама не має
Єдина Країна• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Да що ви кажете? Правда?
Хоч розкажіть про мене ще. Ну дуже цікаво.
Тобто у вас є досвід, але ви вважаєте, що жити в однокімнатній квартирі інваліду і сім´ї автора краще, ніж заплатити за пансіонат?
Неновая почта• 04 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
К примеру оплатили за октябрь, человек умер 5 октября, деньги за октябрь не возвращают. По итогу имеют плюс в прибыли и избавляются от проблемного пациента, а на его место привезут другого.
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Тобто ви і далі продовжуєте фантазувати і додумувати того чого ніхто не писав і не казав?
Де я писала про це?
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Але ж мова не про постійне проживання, а про те, аби забирати людину іноді в домашні умови
Якщоквартира не пристосована то на жаль
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Житла мама не має
Зрозуміло. Я саме про це і хотіла уточнити
Почемучечка• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Ну бывает. А может родственнику так тоже проще, чем платить н- ное количество лет жизни родственника
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
Если просится значит в своём уме?
Це не означає, що людина буде дотримуватися правил спільного проживання, не чудитме ночами, не зриватиме памперс, не буде палити в ліжку і таке інше.
Між «свідома людина, яка відповідає за свої дії» і «повний неадекват» - існує ще мільйон станів
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ви поняття не маєте про людей з особливими потребами і який це квест - помити людину навіть у звичайній ванній кімнаті
Плюсуюсь((
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Ще раз кажу, що більшість залишок повертає, в нас повертали візде
Почемучечка• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
У вашей деменция? Тогда, да, только пансионат
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Довго пояснювати про житло мами?
Мама не має житла у звʼязку з подіями, що відбуваються
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Навіть якщо було б житло.
Там потрібен догляд 24/7 і кожен день.
Без вихідних, лікарняних і хвороб.
Я не знаю де знайти людину, що готова на таке.
Там потрібен догляд 24/7 і кожен день.
Без вихідних, лікарняних і хвороб.
Все возможно• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
да, и я такие истории знаю. человек быстро там угасает.
так что эти пансионаты - разные бывают. и странно, что советчицы сходу начинают писать ’да не выдумывайте, там все прилично и четко’.
Язикувата Хвеська• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А де житло мами? Що з ним?
Муж, Жена, дети - 2 км. Хрущ- и чудная бабка с вонючим на всю квартиру ведром посреди комнаты- представили??? Теперь поживите так!
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
А в войну тоже самое?
У вас же там неспокойно как и у нас
война в Израиле не считается форс мажором. эвакуировали пару поселений на юги и севере. остальное как обычно. дети в школу уже пошли
Неновая почта• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А я кажу про те, що знаю я особисто. Знаю внутрішню кухню, знаю, що все рішається і покривається, знаю, що колять препарати, аби активні були як овочі. Якщо у вас все добре, то не потрібно розповідати, що скізь так добре. Вартість утримання не гарантує якість, на жаль. Я б точно не хотіла опинитися в такому місці
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Плюсуюсь((
Перед тим як плюсуватися варто дізнатися . Ну вам видніше. Ви створили тему для обговорення. І не готові чути протилежні думки.
Ви хочете чути тільки слова,які виправдати вас можуть. І в кожному своєму пості ви все більше описуєте жахіття спільного проживання. Вам підтримка потрібна більше моральна ... А ви кидаєтеся на людей. Ще і звинувачуєте зовсім про мене нічого не знаючи . І навіть не уявляєте,що в інших може бути ще гірше.
На все добре.
Ви прийняли фразу на ура, що батьки то минуле... 😔
На все добре.
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Плюсуюсь((
Автор, нема чого себе звинувачувати, ви якраз гарна людина і гарна донька і гарна мама і дружина, Мамі забезпечуєте належну допомогу, дітям неруйнуєте психіку, чоловіку життя і себе треба навчитись не звинувачувати, почуття провини найрувніше, за ним завжди буде наказаніє
Перестаньте і почніть наоборот думати, що ви молодець бо таки молодець
Я і своїм сказала, що якщо що тільки пансіонат, бо я еароджцвала їх не для страждання, а для щастя, а якзо я буду чудити то щастя точно не буде
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
В мене вибірка більша) тому я на свій опит тільки спираюсь
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
А как вы оставите человека одного дома, если он представляет опасность для себя?
Вы на работе к примеру, а родственник газ включил или двери входные нараспашку или воду в кранах или вообще из дома вышел, человеку хуже будет без присмотра и пострадать может весь дом
сестра рассказывала есть у нее соседка. так она ей рассказала о своей свекрови. та все время уходила из дома и все пыталась уехать к сестре в другой город. на одиннадцатый раз старушку не нашли(((
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
На все добре.
Мені задають питання чому не можна помити людину в ванні.
Я з цього роблю висновки, що ви не стикалися із тяжкохворими просто.
Не можна, бо дочовгати до туалету(з якого людину треба підняти) і залізти в ванну це дві великі різниці.
Якщо стався промах і до туалету не добігла, то треба терміново все мити і міняти. Бо смердить не як від малючка, повірте.
А це все треба провертати разів 5-7 на день
І ще вночі.
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
пациент, который приносит 15 тыс в месяц? ну, ок. за 5 месяцев все перемрут. дальше хозяину что делать, наслаждаться тишиной?
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
І ще вночі.
Вам задають запитання,щоб почути відповідь. Можна спокійно пояснити і не кидатися.
Все, я обіцяю більше не писати.
Неновая почта• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Я же не писала о всех, а только о тех, кто создаёт неудобства. И я не с потолка это взяла, я это знаю
Почемучечка• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Или не искали больше
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Все, я обіцяю більше не писати.
Я спокійно пояснюю не кидаюсь. Не пишіть якщо не хочете, вмовляти не буду
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
конечно. и в больницах избавляются. это ж так просто. раз, и проблемы нет
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
Или не искали больше
искали. искали очень много лет