ФФФФристайла• 04 ноября 2023

У кого близькі доживали в пансіонатах і будинках престарілих- вас мучила провина

Питання в темі.
Людина дуже хвора і проблемна.
Лікування не буде. Тільки паліатив.
Є дегенеративні зміни мозку.
Плутає день-ніч.
В квартирі все це з моїми дітьми і на обмеженій території - я це не витримаю.
Котогосподиня• 04 ноября 2023
Автор, я теж задумуюся над цим питанням (( в мене є мама, живе сама окремо, в вересні був інсульт, була лежача, потихеньку стала на ноги, ходить по квартирі, суп може зварити собі, дивиться телевізор. Але памʼять стала погана, недавно газ не виключила і воняло в квартирі, вона не зразу зрозуміла в чому річ((( може світло не вимкнути , окуляри загубити , але то таке … я в неї одна дочка, більше родичів і немає близьких , я розлучена , але працюю , роботу кинуть не зможу в наступні 5 років, в мене контракт, який не розірвати ( хвилююся , якщо їй стане гірше або ще інсульт , що мені робити ? Одну її не залишити, сиділка також не зможе сидіти вночі і в день, і я також дивилася пансіонат, ціна 10-15 тис, і от я думаю , що при погіршенні стану , можливо і краще їй буде в пансіонаті . Це поки мої думки такі ((
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А де житло мами? Що з ним?
Все,що ви описали,як умови ,не у кожного є в квартирах. Але доглядають , куди дітися.
Якщо вона ходить,то які проблеми помити не у ванній?
Про горщик не зрозуміло, ви не можете його поставити?
лично вы доглядали?
Пекельнi Борошна• 04 ноября 2023
автор, подумайте про себе і це вже не зовсім людина в плані особистості, а овоч. і ваша сім‘я має право на спокійне життя, а родича доглянуть спеціалісти! бо зараз вам понаписують сбєжавшіє от сірєн і покинувші всіх і будуть звідти тролити
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Мені задають питання чому не можна помити людину в ванні.
Я з цього роблю висновки, що ви не стикалися із тяжкохворими просто.

Не можна, бо дочовгати до туалету(з якого людину треба підняти) і залізти в ванну це дві великі різниці.

Якщо стався промах і до туалету не добігла, то треба терміново все мити і міняти. Бо смердить не як від малючка, повірте.

А це все треба провертати разів 5-7 на день
І ще вночі.
Ок. Я тільки одне напишу. Мама лежача 4 роки. Зовсім. До цього років три обмежені фізичні можливості,але хоч вставала до туалету.
Вага 100 кг. Так. Я не зробила помилку.
За два місяці до війни ще й ковідом захворіла. Мені теми не вистачить описати,як це було із стацлікуванням. Ситуація була 45. Її не хотіли навіть везти до лікарні. Кажуть ми не труповозка.

А як війна і окупація.... А з квартири нереально винести і нереально кудись з нею виїхати... У неї болі сильні.
Короче....
KaVika29• 04 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Свекровь доживала. 15 к в месяц с питанием . А не дома в мусорке, которую она устроила и всему дому жить не давала
Подскажите пож пансионат
Пекельнi Борошна• 04 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
важко все це, але треба думати далекоглядніше, а не емоціями...
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
лично вы доглядали?
У кіно бачила
Все возможно• 04 ноября 2023
автор, вы странно немногословны насчет жилья мамы.
вы забрали ее к себе из-за войны.
при этом с вами она не жила - вы сразу ее определили в пансионат.

вопрос: как настолько больной человек, требующий круглосуточного ухода, жил один, без вашей помощи?
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
да, и я такие истории знаю. человек быстро там угасает.
так что эти пансионаты - разные бывают. и странно, что советчицы сходу начинают писать ’да не выдумывайте, там все прилично и четко’.
а многие живут годами. нет, вам никто не запрещает в однушке с детьми досматривать своих.
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Вага 100 кг. Так. Я не зробила помилку.

Короче....
Моя важить більше((
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
У кіно бачила
вы не имеете никакого права осуждать других, и считать что только ваш выбор единственно правильный. мучаться самому, и мучать семью многие годы - это, на ваш взгляд правильно? ок. я так не считаю
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Моя важить більше((
Було 140. Я все попробувала. Вдалося до 100 кг. А далі пішло вверх... Лежача і не рухається + ліки деякі гормональні. Тому з вагою шансів ніяких
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
вы забрали ее к себе из-за войны.

читать не пробовали, нет? говорят, помогает
Все возможно• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
я как раз все сообщения автора перечитала. отсюда и вопросы появились.
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Ну і не считайте.
Ви своєю порадою скористайтеся - читати не пробували? допомагає
Котогосподиня• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Вага 100 кг. Так. Я не зробила помилку.

Короче....
Так як би ваша мама була під цілодобовим наглядом лікарів і мед персоналу, її б лікували , годували , робили масаж, гарно доглядали в умовах пансіонату , а ви за це платили 15-20 тис в місяць, хіба б гірше вашій мамі було жити ? Я думаю що краще, і вам легше, ви б провідували маму , привозили їй гостинці. Просто гроші на це є не у всіх (((
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну і не считайте.
я прочитала. повторюсь - вы не имеете никакого права осуждать других. тянули свою ношу. маладец.
САМ_ТАКОЙ• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Чистота і і про що не каже. Там нема людяного ставлення, часто після поміщення в такий заклад,якщо пацієнт не зручний, він дивним чином швидко помирає
Так за одну людину в Києві 15-20 тис.
Нема сенсу швидко таких пацієнтів помирать
Котогосподиня• 04 ноября 2023
Автор, а в якому місті ви живете? Пансіонат в якому місті ?
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
конечно, нет. просто оказывается так можно и нормально. но она не знала или денег не было. и теперь пытается убедить и других
Цідило правди• 04 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
так автор написала - нет жилья. что не понятно?
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Ні. Ніякого лікування. От і таке буває. Жодного діагнозу, який би пояснив причини.
Обстеження - мені здається,що все,що існує - ми пройшли.
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Мені ваша думка про мене ну зовсім не цікавить. А я нікого не засуджую і не збиралася.
А ви продовжуйте читати. А вдруг....
Котогосподиня• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Та я не про це вас питала. Який вік мами, раз ви пишете вона 4 роки лежача , діагноз то є якийсь ?
Oks234• 04 ноября 2023
Колись моя мама ходила провідувати свого вчителя у будинку престарілих , кожного разу як вона приходила , то дуже плакала і просила щоб я пообіцяла що я її туди ніколи не віддам. Зараз мама прикута до ліжка після інсульту , з нею живе сиділка . Але я хочу сказати інше - як би ви не доглядали рідну людину все одно після смерті буде мучити совісь .
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Діагноз... Ну як сказати.
Тиск, зайва вага ,яка впливає на все 😡 важко дихати, важко серцю і т.д.
72 роки
Котогосподиня• 04 ноября 2023
Ответ дляOks234
Так то колись було, державний дім скоріш усього, а зараз це приватні дома. На вигляд також як просто дім 2 поверховий
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
А я кажу про те, що знаю я особисто. Знаю внутрішню кухню, знаю, що все рішається і покривається, знаю, що колять препарати, аби активні були як овочі. Якщо у вас все добре, то не потрібно розповідати, що скізь так добре. Вартість утримання не гарантує якість, на жаль. Я б точно не хотіла опинитися в такому місці
Мамі почали давати препарати, мені про це сказали. Запрошували лікаря, ми говорили з ним про це по телефону.
Людина не спить вночі тиждень.
Вона прокидається під вечір і починає активне життя, нервово збуджена, постійно кудись збирається. Вмикає телевізор, намагається користуватися сходами, бо ліфт не працює
Почали давати ліки і закривати на ключ в кімнаті на ніч.
Вночі під час таких зборів впала і вдарилася переносицею.
Котогосподиня• 04 ноября 2023
Ответ дляOks234
А як сиділка одна і весь час живе у мами ? Де ж таку знайти ((( скільки це коштує , цілодобовий нагляд ?
САМ_ТАКОЙ• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
К примеру оплатили за октябрь, человек умер 5 октября, деньги за октябрь не возвращают. По итогу имеют плюс в прибыли и избавляются от проблемного пациента, а на его место привезут другого.
Ну если подопечные новоприбывшие умирать будут через неделю, то очень скоро таким пансионатом заинтересуется полиция.