ФФФФристайла• 04 ноября 2023
У кого близькі доживали в пансіонатах і будинках престарілих- вас мучила провина
Питання в темі.
Людина дуже хвора і проблемна.
Лікування не буде. Тільки паліатив.
Є дегенеративні зміни мозку.
Плутає день-ніч.
В квартирі все це з моїми дітьми і на обмеженій території - я це не витримаю.
Людина дуже хвора і проблемна.
Лікування не буде. Тільки паліатив.
Є дегенеративні зміни мозку.
Плутає день-ніч.
Я_не_аноним_100%• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Чистота і і про що не каже. Там нема людяного ставлення, часто після поміщення в такий заклад,якщо пацієнт не зручний, він дивним чином швидко помирає
Это не бесплатное «удовольствие» зачем избавляться от «прибыли»?
Невидимка• 04 ноября 2023
А дома нанять человека, который будет при ней круглосуточно?
У нас так свекровь досматривала женщина. Свекровь лежачая была.
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
В мене в подруги дуже неудобна мама 6 років прожила в дименціїї повній.. Якщо людині 85 то звісно, що це такий вік і явно в нього ще не пів життя попереду
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А она не жалуется? Ее там не обижают? Почему домой просится? Как досуг проводят?
Бо вдома вона вільна.
Тут вона має підкорятися розпорядку
Я розумію, що розпорядок це їй на користь, але все одно шкода.
Тут вона має підкорятися розпорядку
Неновая почта• 04 ноября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Избпвшяются не от прибыли, а от проблемных пациентов. Оплаченные деньги не возвращают родственникам
Я_не_аноним_100%• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Это понятно. Но оплачивается ежемесячно. Как-то не логично чисто из материальной точки зрения.
Неновая почта• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Бо вдома вона вільна.
Тут вона має підкорятися розпорядку
А Ви свмі підкоряєтеся, чи воліжте жити вільно?
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А які потрібно умови для цього? Окрема кімната? Мама з вами не жила раніше?
Ні, не жила раніше.
Для цього потрібен ліфт, щоб людині піднятися
Потрібен унітаз з поручнями.
Ванна , без ванни, де таку людину можна помити - шланг і злив в підлозі.
Потрібне ліжко спеціальне, горщик коло кроваті.
Можливість і хист заспокоювати вночі, міняти памперси, заспокоювати, коли з’явилась ідея фікс десь мандрувати.
Потрібен унітаз з поручнями.
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Хто вам таке сказав?)))) в нас свекор влітку додому поїхав на 2 місяці, гроші повернули, потім знову сам попросився назад, знову оплатили, оплата за місяць, якщо людині не подобається гроші повертають з вичитом днів перебування, ви хоч кожен день окремо можете сплачувати
Це вам не державна дурка
Єдина Країна• 04 ноября 2023
Автор, не картайте себе. Ви все робите правильно. Людині потрібен догляд, а вашим дітям і чоловіку потрібна дружина і мама. Зрозуміло, серце крається, що вона проситься додому, але скажу страшну річ: батьки - це минуле, а діти - це майбутнє і вибір треба робити на користь майбутнього
Алина-1240• 04 ноября 2023
Вина через что?вы им чем то поможете?вылечите?мозги деградируют бегом,а тело еще с лет 15-20 при хорошем уходе жить может.вы превратите свою жизнь в ад и жизнь своих детей
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Я собі можу сама забезпечити вільне проживання
Вона , на жаль, - ні не може.
Якщо ти в чиїйсь власті і не зможеш самостійно, то доводиться слухатися((
Вона , на жаль, - ні не може.
Неновая почта• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це вам не державна дурка
Я знаю за декілька пансіонатів біля Києва, не дешеві! Значить вашому повезло. І я пишу, що там не до всіх таке ставлення, а лише до проблемних, які не можуть поскаржитися, чи до яким родичам нема діла
З бісиками• 04 ноября 2023
Мой дедушка последние 11 мес. своей жизни провел в частном пансионате для пожилых. Определила его туда моя тетя. Она и оплачивала его проживание там. Я чувствовала вину за то, что пришлось определить его туда. Вину чувствовала потому, что могла бы продолжать его досматривать (т.к. не работала), но была больше не в силах этого делать. К слову, помимо дедушки я досматривала бабушку
Кривая спроса• 04 ноября 2023
Так, оплачували приватний пансіонат.
Відношення хороше, вчасно годували, давали ліки, навіть приходив лікар, призначали і робили елементарні аналізи.
Людина без допомоги жити не могла. Були зміни і психіки, і соматична патологія. Також говорив, що не годують, що додому треба, що сам буде. Але, ми провідували коли хотіли, завжди чистий, годували (ми навіть зустрічали обслуговуючий персонал в супермаркеті поруч - скуповувалися для підопічних, все нормальної якості і різноманіття певне було). Люди просили нас не накуповувати всього, бо просив, а потім ’ховав’ скрізь і не їв. Його їжу забирали в холодильник, пропонували, але він забував все.
Єдине, це недешево, хоч ми платили і менше інших, бо у нас ходячий, сам йшов митися, спускався у двір (але потім не хотів і на вулицю вийти, там альтанки, розарій, доглянуто все).
Це цивілізований і хороший підхід до старості.
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Як би ви реально розуміли що таке дименція і полувтрата фіз активності, ви б такі речі не запитували
Діти не повинні звільнятись з роботи і жити хворим життям своїх батьків, травмуючи своїх дітей, які дивляться на весь триндец, який можуть робити люди з дименцією, їх не можна залишати самих ні на хвилину, а тим більше з дітьми, бо можливі варіанти розвитку подій
Мама моєї знайомої чуть не викинула її молодшу доньку з вікна, регулярно срала серед квартири і розмазувала все по стінах, сцяла в кружку і питалась поїти дітей...
Хочу наколоти губи• 04 ноября 2023
нам пришлось бабушку забрать к себе, на частный пансионат денег не было, 2 года прожила, было тяжело очень, и это у нас детей не было. Не вижу в чем здесь вина, если за ней будут нормально присматривать и ухаживать. В Европе давно такое практикуют, а у нас тащить всё это на своем горбу.
У нее, я так понимаю, уже деменция? дальше только хуже будет. Морально вы не вывезите
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ні, не жила раніше.
Потрібен унітаз з поручнями.
А де житло мами? Що з ним?
Все,що ви описали,як умови ,не у кожного є в квартирах. Але доглядають , куди дітися.
Якщо вона ходить,то які проблеми помити не у ванній?
Про горщик не зрозуміло, ви не можете його поставити?
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Ну як завжди.. Нам везе)))
Ок)))
Єдина Країна• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А де житло мами? Що з ним?
Ви поняття не маєте про людей з особливими потребами і який це квест - помити людину навіть у звичайній ванній кімнаті
Почемучечка• 04 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
своїх би збагрила з радістю і хату їх би здала
Мешает совесть или нет денег?
Почемучечка• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
вы можете себе это позволить? я в Израиле. здесь или круглосуточная сиделка. или хостелы. все очень пристойно и на уровне
А в войну тоже самое?
У вас же там неспокойно как и у нас
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Да що ви кажете? Правда?
Хоч розкажіть про мене ще. Ну дуже цікаво.
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А де житло мами? Що з ним?
Мені важко і довго пояснити.
Ні , в звичайній ванні помити я не зможу.
Горщик де мені поставити?
В кімнаті з дітьми ?
Чи в нашій з чоловіком?
Горщик де мені поставити?
В кімнаті з дітьми ?
Чи в нашій з чоловіком?
Мао_Мяо• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Що для вас проблемний? В такі пансіонати часто поступають хворі з останньою стадією онкології, наприклад, чи деменції, від яких лікарні відмовляються. Це закономірно, що на останній стадії онкології людина, наприклад, помирає за місяць-два, або в інших термінальних станах. Смерть в даному випадку наслідок важкого захворювання, а не тому що пацієнт був незручний або проблемний.
Почемучечка• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Я в Украине.
Могу и позволила.
Проведываю и она просится домой.
Сердце разрывается.
Могу и позволила.
Проведываю и она просится домой.
Сердце разрывается.
Если просится значит в своём уме?
Кудряшка Сью• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Мені важко і довго пояснити.
Горщик де мені поставити?
В кімнаті з дітьми ?
Чи в нашій з чоловіком?
Горщик де мені поставити?
В кімнаті з дітьми ?
Чи в нашій з чоловіком?
Довго пояснювати про житло мами?
Неновая почта• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Але ж мова не про постійне проживання, а про те, аби забирати людину іноді в домашні умови
ФФФФристайла
• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Поки я можу, так.
Волію жити вільно.
Щоб мої діти забезпечували моє вільне проживання ціною свого життя- не хочу.
Справляти нужду на очах у дітей та зятя/невістки, влаштовувати їм всеношні зі зборами в «дальній путь на море», або готування сніданку о 3 ночі - не хочу.
Волію жити вільно.