Там-тарарам• 04 ноября 2023
Відповіла сестрі з раши. Пам‘ятаєте мою тему?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3427213
Вона мені після цього ще раз писала. Що не знала, як могла б бути корисною коли ті моменти в нас були.
Відповіла їй, що вже майже два роки ні вона не батьки не цікавилися, то що змінилося зараз? І чому досі називає війну у нас « моментами» такою ситуацією» Півтора місяці тому в тій частині міста де я живу був прильот в завод, а в них досі це « моменти»
Бачу що так нічого і не змінилося.
Присилає мені. Ніби і вибачається , але вини своєї не вбачаю і одночасно зробила мене винною, щоб я почувалася такою. Короче, праві тут були дівчата нічого в тих головах не змінюється((
Бачу що так нічого і не змінилося.
Ленне-Рейма• 04 ноября 2023
Ну понятно, совесть ее чиста.
Грызет ее вина, но валит на нас. Спросите, жизнь у них улучшилась?
Там-тарарам
• 04 ноября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вам заняться больше нечем?
Зачем вы это сюда постите?
Навіщо ви це читайте?Ще й відповідаєте. Пройдіть повз
Чекаю завтра• 04 ноября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну понятно, совесть ее чиста.
А им ссы в глаза все божья роса, они в великой империи там((
Мольфарочка• 04 ноября 2023
Им нельзя называть войну войной. Она не понимает,и ждёт от вас ’просветления’.
Глубоководная селедка• 04 ноября 2023
Їм насрати на нас. Хтось більш явно це показує, хтось більше ’культурно’. Я не дуже уявляю, як можна жити там і залишитись людиною. Хіба що ті, хто має стільки проблем, що на інше не вистачає сил.
Потринділиця• 04 ноября 2023
Зараз прийдуть ’білопальтові’ та розкажуть вам, автор, що це родина і треба йти на поступки. Але чогось поступатися зазвичай повинна людина з України.
Рожайтретьего• 04 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Пока им не прилетит, не очнутся.
И то мы останемся виноватыми
Вони від цього не прокинуться.
Для них потрібно більш кардинальні міри
Потринділиця• 04 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Пока им не прилетит, не очнутся.
И то мы останемся виноватыми
Ми все одно будемо винні, бо як це можна ’бомбити мирних людей’.
Неправдиша• 04 ноября 2023
Ну так и ладушки, нашла себе жиночка отмазку, что она не плохая, это все вы одичали.
Там-тарарам
• 04 ноября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Нам очень важно было это знать. Спасибо, что поделились.
Ну іноді хочеться выговоритися, не чули про таке? Просто пройдіть повз
Забобонний фрукт• 04 ноября 2023
Мне мои не пишут и слава богу, перегорело всё у меня, не хочу тратить свою энергию и нервы на них. Вот реально, я устала от них.
Мольфарочка• 04 ноября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Вони від цього не прокинуться.
Для них потрібно більш кардинальні міри
Да не проснутся они, а что мы можем,мы маленькие люди и тд т п
Потринділиця• 04 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Пока им не прилетит, не очнутся.
И то мы останемся виноватыми
В білгородську область постійно прилітає. Думаєте там багато тих, хто розуміє, що це наслідки дій їхньої держави?
Тролю як можу• 04 ноября 2023
Это же сестра писала, вас послали и вычеркнули из аналогов семейной книги с облегчением, вы мешает вкусно есть, сладко спать.
Нетутешня• 04 ноября 2023
а мы не общаемся. последний раз я на НГ, после того, как они нас типа поздравили с новым годом, желали всякого хорошего (дебилы), а у нас как раз помните, были жесткие обстрелы - конец декабря, начало января, блекауты и прочее - так вот, я ей в ответ картинку с повешенным пуйлом отправила.
она ответила - не дождетесь.
я поставила реакцию на это - ржущий смайл и окончательно заблокировала всех.
уроды.
но у меня и сразу иллюзий не было, после слов - все это фейки, три дня, мы вас асвабадим...
она ответила - не дождетесь.
уроды.
Там-тарарам
• 04 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я жалкую. Енергетично вона мене виснажила. Після переписки з нею, як в лайно наступила
Нетутешня• 04 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
именно так, такое ощущение
но мы давно их уже отпустили. вслед за руським кораблем!
МЕСТО_Встречи• 04 ноября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вам заняться больше нечем?
Зачем вы это сюда постите?
А ви навіщо коментуєте?
Мольфарочка• 04 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Вы ей безразличны,все что надо знать о вашей сестре
Забобонний фрукт• 04 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Да, у меня в самом начале тоже такое чувство было, как грязью обмазали, пыталась им донести правду))
Лучше их игнорировать , здоровье беречь.
Там-тарарам
• 04 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
Та вже остаточно переконалася в цьому
Папобус• 04 ноября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вам заняться больше нечем?
Зачем вы это сюда постите?
Там сегодня с утра тема была:Как происходит приём у проститутки. Идите туда.
Дон Пэдро• 04 ноября 2023
Автор, ті адекватні, які були в рашці, свою позицію ще з 2014 сформували. І більшість з них покинула межі рф.
Є один адекватний знайомий з раші, який навіть в Крим після 2014 не їздив, бо Крим український, і напад раші засуджував. Після початку повномасштабної війни виїхав з рф, підтримує Україну. Але вважаю, що навіть з ним адекватним в нас розбіжності в менталітеті. Та і коріння українське в нього є, хоча народився в рашці. Але це вийняток.
А ще 2ох знайомих знаю, які 20-26 років жили в Україні, а після повномасштабного вторгнення в росію повернулися. От тут не розумію як так можна.
Один з них колишній колега, ще в травні 2022 постив фото з Києва в вишиванці (на день вишиванки), а під кінець 2022 він вже в москві і постить фото з їх театру.
Потребую апгрейду• 04 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
понимаю как вам больно, обнимаю. И у меня такая сестра...кста двойня, 9 месяцев рядом человекАми становились, я смогла, а она видать нет. Мы перед войной отдыхали вместе, она часто бывала в Буковель - жрала наши колбаски и пила глинтвейн, но вот сытая жизнь адвоката в Химках -сделало ее предателем и упоротой сосальщицей мощей Хуйла. Я заблокировала ее 25 февраля, список моих контактов поредел знатно. Отпустила, и вы отпустите... никогда не будет между нами мира и понимания, никогда не будет прощения. Но... я тоже оставила ее сообщения для моей дочери, когда дочь сидела в подвале...а любимая тетя ей писала - что хуйло бог...Обнимаю вас сто раз, помните мы были, есть и будем!! а вот они не прошли экзамен на совесть...
Новорічна пальма• 04 ноября 2023
Ох, співчуваю, це дуже неприємно. Памʼятаю багато хто радив вам почати спілкування, адже сестра просить вибачення і кається, але ж там і близько такого не було. От і підтвердження.
Не танцую- но пою• 04 ноября 2023
А що ви хочете конкретно від сестри? Що вона має зробити з цією війно?