Крик душі! Знайома шукає куди прилаштувати 3 котиків з Києва - власники тваринок їдуть за кордон і хочуть залишити їх тут - вірніше, випустити "кудись в село" - поки продають житло, то вони з ними, але як тільки продадуть, зразу переїдуть і викинуть тварин на вулицю(( Можливо комусь буде цікаво - прикріпляю фото. В тваринок є лотки, паспорти, інші речі, в теорії можуть привезти в інше місто. Котики на фото 1 і 2 - якщо не помиляюсь, брат і сестра, то буде добре прилаштувати їх в одні руки.
САМ_ТАКОЙ• 04 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
в мене теж свої є, вже немає куди на жаль((( просили в притулку їх взяти там просять за котика 1500 гривень в місяць, трохи накладно то може хтось візьме
Шукайте ще притулки, розміщайте оголошення в соцмережах, на олх
МУСЯкомарова• 05 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
в селе они смертники , и месяца не протянут
Это зависит от хозяев, к кому попадут.
Нам в село отдали кошку только потому, что ее не хотели брать в городе. Типа, она некрасивая.
Серьёзно??? Обычная полосатка.
Мои родители её кормят хорошо, прививают, она никогда не остаётся на улице спать, разве только летом сама не хочет заходить,тогда под навесом или на сеновале ночует.
За пределы двора не выходит, мышей ловит и душит, не ест. Иногда крысу может притащить.
Живёт так уже десятый год, королевна. На папе лежбища устраивает.
Серьёзно??? Обычная полосатка.
Ответ дляМУСЯкомарова
Это зависит от хозяев, к кому попадут.
Серьёзно??? Обычная полосатка.
Ваші батьки дуже хороші люди
я теж більше люблю простих чорно-білих, рудих, ’шпротних’)
Кукарачка• 05 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Наскільки зрозуміла, там якесь велике приміщення і одна кімната в хорошому стані і живуть в ній - можливо люди переселенці, то вже таке
Переселенцы продают жилье в Киеве?
Знайома почитала тему і хоче додати що там нормальні хороші люди, а не якісь маргінали, просто бідність і хвороби дали про себе знати, а ще така плита і холодильник, бо вони всі харчуються на роботах, у котиків миски, туалети на кожного - їдять сухий корм.Це її знайомі і вона не хоче щоб їх рахували за алкашів чи нариків...