ШобВам_КакНам• 05 ноября 2023
Дівчатка, підкажіть будь ласка шампунь та кондиціонер для дуже сухого волосся
Волосся-блонд, миття 1 раз на 2 дні. Сушіння-фен, прасочка, кожного дня. Потрібен шампунь , кондиціонер, маска, термозахист та щось , що можно використовувати замість лака для волосся, щоб приглажувати коротке волосся, яке торчить.
Про те, що не треба так часто використовувати фен та прасочку -знаю, по іншому не вийде.
Можливо ще є діючі поради щоб підтримати, підлікувати, оживити волосся.
Щиро дякую за поради:)
Вкаблучках• 05 ноября 2023
Выкиньте свою прасочку, иначе без волос останетесь. У дайсона есть насадка, которая приглаживает торчащие волоски, хоть волосы не палит, как ваша прасочка.
_Alekssandra_• 05 ноября 2023
Вот такой маски у меня пробник был, взяла в отпуск. С плохим феном даже волосы были идеальные после нее.
Туфли в чешуе• 05 ноября 2023
У меня тотал блонд. Было каре, сейчас состригла до пикси.
Теомозащита: Fanola,крем.
Маски: Spa Master болгарские, меня устраивает.
В продавалке беру у девочки ’Счастье для волос’ от Milbon на 1-2 процедуры, раз в месяц-полтора делаю. Результат видела и на каре, и на пикси.))
Только фен.
Теомозащита: Fanola,крем.
Только фен.
ШобВам_КакНам
• 05 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Тут уж или подлечить, или прасочка.
Згодна:(