Мадам Подлинник• 05 ноября 2023
Нова етикетка на Моршинській, з картою
Дівчата, хто бачив нову етикетку на Моршинській воді? Там намальована як частина карти України, але лише окуповані і південні території. Зараз не памʼятаю, а в інтернеті не можу знайти нову утикетку. Знаю, як відпочивали в Моршині, місцеві люди казали, що наша Моршинська вода належить російським власникам. Тепер дуже цікаво, що ж означає нова етикетка. Можливо в когось є фото, поділіться
Мадам Подлинник
• 05 ноября 2023
Ответ дляmoreseaa
Просто вже не перший тік ток попадаєтсья з такими коментарями 🤣
В мене взагалі Тік току немає, випадково помітила нову етикетку, тому й навидумувала собі. Я думала, можливо вже тут обговорювали, а я пропустила. Все добре, що немає ніякої зради
Мадам Подлинник
• 05 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Была в Моршине, первый раз слышу что она принадлежит русакам. Но там весь город говорит почему-то на русском. Только что спросила у мужа, говорит да, принадлежала все таки. Узнали об этом когда Карпатська Джерельна погладила Моршинскую и ее закрыла. Теперь владеет Моршинской Карпатська Джерельна
Ви знаєте, під час війни багато бізнесу, по документах стало українським, але від того нічого не помінялося, лише по документах
Мадам Подлинник
• 05 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Принадлежит ещё со времен Бориса Березовського(через Бадри Патаркацишвили) ,и его IDS, которую потом отжали прокремлевская Альфа групп Фридмана, Авена, Германа Хана.
Им пренадлежит Боржоми’, ’Миргородская’, ’Моршинская’ и ’Трускавецкая’, и много более мелких.
До 2014 года, бизнес Украины, на 60-70 % процентов контролировался россиянами прямо, или опосредоаанно.
Сейчас процент снижен, но он очень велик все равно. В том числе и из за этого война тоже. Российский бизнес утрачивает прямой контроль и власть над своими активами.
Молочка наша в основном это также Россия. Просто они, чтобы обойти санкции, отдали бизнес в управление европейским компаниям, в обмен на акции этих же компаний. Если хорошо копать, то уши россии торчат много где. И будут торчать дальше. Они находят пути все это обойти.
Дякую, що ви все доступно написали. Просто народу сказали, що все вже в руках українців, і їм цього досить. Я вже не захотіла тут сперечатися, ваш коментар дуже доречний і змістовний