Полонянка SexShop-а!• 05 ноября 2023

Лазерна епіляція

Дівчата з яким інтервалом ви ходите на процедури? Якщо попередня була 12 жовтня то потрібно приблизно на наступну 12 листопада? Чи можна трошки раніше наприклад 7 листопада чи краще пізніше піти після 12 листопада незнаю як правильно зробити. Буде 3 процедура , волосся зараз практично не росте.
Фіфачка• 05 ноября 2023
Для 3 процедури через місяць то рано. Вам в салоні коли призначали наступну?
Краще за все йти, коли відросло максимум волосся після попередньої процедури.
Бідося• 05 ноября 2023
А на коли майстер назначив? 3 процедура робиться вже з більшим інтервалом, не раз на місяць точно.
Блакитна устриця• 05 ноября 2023
Зазвичай, наступну дату процедури назначає майстер. Якщо Вам не назначили, то чи варто туди ходити взагалі?
автор Полонянка SexShop-а! • 05 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Мені радять ходити кожні 4 тижні
Ответ дляБідося
Назначають всі рази раз на 4 тижні
Ответ дляБлакитна устриця
Назначили всі рази назначають ходити раз на 4 тижні
Фіфачка• 05 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Мені радять ходити кожні 4 тижні
Інтервали мають збільшуватись. Ви ж і самі бачите, що волосся починає рости повільніше.
ЯниЯ• 05 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Звісно, кожен майстер каже, що всі лазери різні і тому різні інтервали.
Але, я ходила на лазер і у мене щоразу термін збільшувався вдвічі: через 3 тижні, потім через 6, через 12 і так до півроку між процедурами було. І підмишки пішли за 8 процедур, бікіні за 10.
В той же час подруга ходила на ’супер новий, найкращий у нашому місті і бла-бла-бла’. Їй майстер назначала раз на місяць і нічого не пішло.
Ви для себе як хочете, а я особисто для себе не буду ходити до тих, хто каже щомісяця, здається мені, шо то розвод якийсь.
Yevhen_W• 06 ноября 2023
Мій спеціаліст призначає раз на місяць