Гербарія сушу• 21 ноября 2025
Чим багатша людина тим красивіше в неї тіло?
Адже має змогу відвідувати косметологів, апаратні процедури і тд
Щоб бути худою стрункою
Смячиком• 21 ноября 2025
Если оно страшное, то пофиг худое или толстое. По вашему все худые красивые?
Чумачечая_• 21 ноября 2025
Ответ дляСмячиком
Тут считают,что да.
Гербарія сушу
• 21 ноября 2025
Ответ дляАленький носочек
Ви Коломойського, Майберга вживу бачили?
Я про жінок
Куда_бежать• 21 ноября 2025
Это выбор исключительно человека и его дисциплины с количеством денег это никак не связано
Смячиком• 21 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Тут считают,что да.
Вы фото их видели?
правильно, лучше не смотреть
Аленький носочек• 21 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Я про жінок
Бажано коректніше формулюванти запит
Впораюсь зі всим• 21 ноября 2025
Не всегда. Много зависит от умения себя ограничивать, достаточной активности, здоровья, генов
Маруська Му• 21 ноября 2025
хто б що тут не казав, але гроші дають багато чого в тому числі красиве тіло. Кошти дають можливість повноцінно харчуватися, ходити до лікарів та бути здоровими. Ходити на процедури та на різноманітний спорт із тренерами. Це впливає на якість шкіри та загальний вигляд
Впораюсь зі всим• 21 ноября 2025
Ответ дляSo_so
Погуглите Франсуаза Бетанкур-Маерс
Она красивая и с учетом возраста выглядит отлично
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляSo_so
Погуглите Франсуаза Бетанкур-Маерс
На ее возраст она выглядит просто вау
А у нас макарошки• 21 ноября 2025
Красота тела это о самодисциплине, а не деньгах.
Никакие косметические процедуры не создадут тебе крепкое тело с хорошим мышечным корсетом.
Куда_бежать• 21 ноября 2025
Ответ дляNimfa77
Полностью согласна про выбор и дисциплину... но если еще к этому приложить денежки, то результат будет лучшее))
Это да , они никому никогда не мешали так точно )
Жена_КотораяСтена• 21 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Я про жінок
Ні. Моя сестра ровесниця жінки Макрона. Вона виглядає набагато краще без цих процедур, операцій і т.п.
Моя мама була б коасунька в її 80 хоч і важко працювала все життя.
Це генетика.
Сорока-ворона• 21 ноября 2025
Мені здається якщо жінки багаті не залежно від чоловіка,то часто вони виглядають дуже по різному,тому що вона може собі дозволити бути собою,хоче займається собою,не хоче не займається.А коли багата в сенсі багатство чоловіка,то там звичайно частіше за все жінки в вічній погоні,та покращенні себе,щоб тримати біля себе чоловіка
Впораюсь зі всим• 21 ноября 2025
Ответ дляКуда_бежать
Мешают тем, кому не повезло со вкусом или специалистами по тюнингу
Мама Чели• 21 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Я про жінок
Далеко не зажди.
Маю знайому бізнес вумен, в якої досить потужний бізнес, заробляє великі кошти, але важить 120 кг при зрості 155, немає всіх зубів, що кидається в очі, коли розмовляє.
Але ходить з довжелезними кігтями та нарощує волосся
Жена_КотораяСтена• 21 ноября 2025
Ответ дляМаруська Му
А ще вони дають можливість багато жерти, пити алкоголь від того, що дурна голова не знає, чим себе зайняти, і робити дурнуваті непотрібні операції по вдосконаленню тіла, яким немає меж, а потім виглядають як уродки з фільмів жахів.
Поміркована думка• 21 ноября 2025
Ответ дляАленький носочек
Мужчинам быть красивыми не обязательно