Кундалина• Изменено 05 ноября 2023

Які у вас відносини з підлітками

тільки чесно, чи слухають та чують вони вас? Чи гарні відносини? Цікавить саме вік 12,5 років і до 16.
У мене з дочкою такі собі.. іноді немає слів..діалог
Я:
- Ти нащо це зробила?
Вона:
- І чо?
Дуже рідко коли можу з нею норм говорити. На її думку я зобов´язана її: годувати, одягати, розважати, а вона що хоче те й робить
Результат:
вже голосів: 72
32 (44.44%) Важко з підлітками
18 (25%) Дуже гарні відночини
12 (16.67%) Тиц
10 (13.89%) Складно сказати
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Фух..я вже не одна судячи з голосування))

Репетиторша• 05 ноября 2023
Ойй, спілкування з підлітками це ще той квест))
Тут как тут• 05 ноября 2023
Сыну будет 12 лет. Изначально строила отношения чтоб мы были друзьями. Чтоб было доверие. Иногда конечно он перегибает, потом подумает и приходит извиняться/мириться. Переходной возраст важно не переломать ребёнка, а найти подход и поддержать.
Цідило правди• 05 ноября 2023
По разному бывает. В основном можем договориться. Но я и не наезжаю ’ Ти нашо це зробила?’. гормоны шарашат нужно понимать и не провоцировать на грубость
Эскиз бесконечности• 05 ноября 2023
Підліток - це у будь-якому випадку не легко. Для батьків це тяжка праця. І все залежить від того хто як справляється.
Єдиного рецепту немає і бути не може. Так як і дітей однакових. У когось у 12 років починається фестиваль - шапіто, а хто до 17 - хоч до рани прикладай,а потім бунт на кораблі.
Файна пані• 05 ноября 2023
Іноді бісить, але як подивлюся на інших, то моя ще норм🙂
Угги_в_горошек• 05 ноября 2023
Дочке 15, да тяжело, но отношения доверительные разговариваем обо всем.

автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Ага, зібралась йти за декілька км від дому не попередивши, звичайно що наїзжаю..чи в 20:00 годин вечора вирішила ще походити по місту.. коНЄшно наїзжаю
Метелик• 05 ноября 2023
Намагаюся спілкуватися нормально але чомусь у відповідь отримую тільки мати і псіхи. Нажаль нормального спілкування не виходить. От коли починаєш розмову на їхній мові то чомусь образи.
Тому що якщо підліток вважає себе дорослим то потрібно бути дорослим до кінця. А не так я тут маленький а тут дорослий. Це так не працює.
Чекаю коли вже трохи мозок запрацює.
18 мнеУЖЕ• 05 ноября 2023
У мене доньки. 15 і 12. Зі старшою важче бо її характер важкий вцілому. Але загалом гарні відносини з обома.
Смайликівна• 05 ноября 2023
Мы друзья, детям 12 и 16. Нет запретов, запретных тем, балдеем от общения друг с другом
АяВсёЗнаю• 05 ноября 2023
Отличные отношения, дочь 14 лет, не хамит, не грубит, дверями не хлопает, ласковый ребёнок. Иногда бывает, что её перемыкает, ничего не хочет, неожиданно грустит, но я её не трогаю, не пристаю, через час она снова в хорошем расположении духа.
Старшему 24, живёт уже отдельно, переходный возраст прошёл незаметно, проблем не было.
Цідило правди• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
И? Вот наехали вы и в следующий раз все снова повторится. Форма подачи ваших претензий агрессивная, и приведет только на тому,что ребенок проявит агрессию в ответ.
Представьте,что это не ребенок а ваша мама или начальник и ваши слова уже будут более сдержанными и корректными. Будут передавать не только ваши эмоции, но и нести смысловую нагрузку
Смайликівна• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Так , а почему нельзя походить по городу? Я бы тоже не хотела бы на месте вашей дочери общаться с такой маман
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Цікаво як ви вияснили що форма подачі моя агресивна??))
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Человек все правильно написал
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляСмайликівна
Тому що у нас такі правила.. Ми вирішили що о 19:00 вони мусять бути дома
Грушки-яблочки• 05 ноября 2023
Я разрешаю своему подростку все, что хочет. Не ору, не выясняю зачем он что-то сделал. Но и он не садится на голову. Хорошие отношения
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
https://akhmetovfoundation.org/ru/rinat-ahmetov-di...

Меломанка Маланка• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
вам это нравится?
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Цідило правди• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Вы сами об этом написали в старпосте
Эскиз бесконечности• 05 ноября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Все- все? Чи хоч щось та не можна?
Скільки років щасливчику?
Меломанка Маланка• 05 ноября 2023
тяжело подросткам с такими родителями
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Скільки років? Якщо дитина паркуром почне займатися чи важкі наркотики, чи буде сідати в машину з пяними своїми однолітками то також дозволяти будете?
Смайликівна• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Капец, ещё и правила, жаль детей. Вы сами виноваты, нормального отношения не ждите вообще и от возраста это не зависит, у нас тоже были правила, послали своих родителей и со своими детьми уже нормально себя ведём, а не правила и совок
Меломанка Маланка• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
кто это - мы?
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляСмайликівна
Себе і своїх дітей жалійте)
No problems• 05 ноября 2023
Ответ дляСмайликівна
Цікаво було б і іншу сторону вислухати 😂
Меломанка Маланка• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Себе і своїх дітей жалійте)
так вам же ’важко’