Кундалина• Изменено 05 ноября 2023

Які у вас відносини з підлітками

тільки чесно, чи слухають та чують вони вас? Чи гарні відносини? Цікавить саме вік 12,5 років і до 16.
У мене з дочкою такі собі.. іноді немає слів..діалог
Я:
- Ти нащо це зробила?
Вона:
- І чо?
Дуже рідко коли можу з нею норм говорити. На її думку я зобов´язана її: годувати, одягати, розважати, а вона що хоче те й робить
Результат:
вже голосів: 72
32 (44.44%) Важко з підлітками
18 (25%) Дуже гарні відночини
12 (16.67%) Тиц
10 (13.89%) Складно сказати
Эскиз бесконечности• 05 ноября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Не говорите чушь, пожалуйста. В стране где я живу, дети с 14 лет ездят
То де ви живете?

автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
А чому не називаєте країну? Гугл не може допомогти з назвою країни в якій можна їздити з 14 років самому?
Эскиз бесконечности• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Гугл просто не готовий до такого повтору справ.
Не попередили його
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не попередили його
Так, забрехалась трішки супер мама)
Эскиз бесконечности• 05 ноября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Та напишіть і все. А то тільки руками обличчя закриваєте під кожним коментарем
Единая страна!• 05 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
В гугле пишут, что в некоторых штатах сша и в канаде
Эскиз бесконечности• 05 ноября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
То на яких умовах? Що там пишуть?

автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
З 14 років в одному штаті але у супроводі досвіченого водія, а супер мама говорить що він сам з 14 років за кермом.
Эскиз бесконечности• 05 ноября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Проте лише з супроводом досвідченіших водіїв. Таких новачків називають тимчасовими водіями та для них встановлюють низку обмежень,
Алина-1240• 05 ноября 2023
Отличные.малой 14.есть свои бзихи характера,но это у любого человека есть
Mirinda78• 05 ноября 2023
Чудові відносини з сином. Ніяких проблем, ми компаньйони. Туризм, спорт, театр, виставки. Зараз немає проблем з моїм сином у німецьких батьків. З 15 в Німечинні.
Грамотний хвіст• 05 ноября 2023
Дочери 13. Выдает часто и много, я терплю, разговариваю. Если какие-то проблемы то говорит, даже самый трэш рассказывает. Нервы сдают регулярно, но я рада, что есть доверие, остальное перерастет.
VitalinkaGL• 05 ноября 2023
сыну 13.
жили от папы 1.5 года отдельно.
в школу ходил,комп,планшет,ноут-все есть.
тягала его везде,все не то и все не так.
шмотки не те-все отдала,еда не та-считал калории,стал как палка.
короче,выносил мне мосх.
муж приехал,стало получше.
он проводит с ним время,помогает,все делает.
короче-нужна мужская рука
Я погнала• 05 ноября 2023
Моей 10 и мне хочется её пришибить просто!@@
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Так, нам дорослим треба однозначно терпіння.. а то я насварилась трішки і шкодую, а вона надулась вже))
Знову Я• 05 ноября 2023
Дуже важко з підлітками, відносини гарні
Зілля до весілля• 05 ноября 2023
Стосунки чудові, близькі, але так буває важко, стільки потрібно терпіння і сил в такі моменти, коли наче моя все розуміюча дитина стає зовсім чужою і мені невідомою
автор Кундалина • 05 ноября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
От і у мене так, два дні ласкава моя дівчинка, яка колись мені носила цукерки зі школи, коли її пригощали, а бувають дні коли малесеньке чортенятко яке постійно огризається і грубить
Баба Йога• 05 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Дівчата, тут зараз лише святоші в темці тільки відписуються) а по опитуванню бачу що нас більшість. Як ви домовляєтесь зі своїми підлітками?
Дуже важко,просто неможливо інколи. Все не так і не те, ми- відстойні батьки, басейну в нас нема. Він знає все краще, тільки прибрати в його кімнаті - непосильна робота