Цвірінь• 05 ноября 2023
Купівля 2 кв за $170000 в застройщика (інвестиц догов) чи буде фінмоніторинг?
Таку суму мені треба платити через банк
Як це робиться? Назбирала тільки готівкою, частина дали батьки чоловіка і мої, частину ми заробили
Чи буде хтосб питати «звідки у вас гроші»?
Юпитерная• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
і взагалі тварі яка різниця де, на трасі! КОРМІЛІЦЕЮ ЗАРОБИЛА
Нада от такой кормилицы получать откаты, шо не ясно?)
Тишком_нишком• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Да. Я покупала квартиру и никто слова не сказал, представители застройщика сказали, что к вам никаких вопросов не будет, так как не чиновники. Перечисляла через банк без проблем , поставили галочки личные средства.
В якому році це було?
from Ukraine• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Якого числа це було?
Юпитерная• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Вы ФОП?
Тишком_нишком• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
В начале 2022
То для чого ваші коментарі тут?
Я теж оформляла кінець 2021 - просто записали з моїх слів, що власні заощадження.
Зараз по іншому, тим більше що автор ФОП
вкрации• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Ваш випадок зараз скоріше виключення, ніж навпаки. Припускаю, що у банка із забудовником домовленість «не чіпляти» клієнтів забудовника. Просто банк рахує прибуток від таких відносин і можливий майбутній штраф. Якщо прибуток покриває ризики, то і галочки в опитувальнику проканають.
Невгамовна сила• 05 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Ніхто на таке на піде, людині теж треба буде підтверджувати законність доходів, який у нього інтерес?
Ні, позичальнику не треба нічого підтверджувати. Я писала розписку, що позичила у своєї бабусі. Усе. Ніяких питань не було ні до мене, ні до бабусі.
Тишком_нишком• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
А вас проверяли лично недавно?
Тема не про мене.
Ваші коментарі не по темі, просто флуд.
Джага-джага• 05 ноября 2023
Ответ дляЦвірінь
Я купую в забуловника(з котловану)
Будет финмониторинг. Можете спросить у застройщика через какой банк лучше оплачивать.
Джага-джага• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
просто знайдіть знайомого з офіц доходами і напишіть розписку шо ВІН вам ПОЗИЧИВ таку суму на 15 РОКІВ. І всьо
Все чуднее и чуднее советы, и кто же на это согласиться?
olena_shch• 05 ноября 2023
Ответ дляЦвірінь
Я купую в забуловника(з котловану)
Під час оформлення права власності іноді просять підтвердити доходи. Тому ми просто переробляли суму договора перед подачею документів. Було все і 1 грн теж))
Джага-джага• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Я через банк перечисляла 60 000 грн и попала под финмониторинг, на неделю зависли деньги, а вы говорите про 85000 у.е. То вам повезло, что все прошло гладко.
Ответ дляДжага-джага
Банк видит куда я перечисляла , назначение платежа покупка квартиры с указанием номера договора и никаких вопросов
Джага-джага• 05 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Застройщики на это не идут
olena_shch• 05 ноября 2023
А блін наш варіант вам не підійде так як йде оф платіж. Тоді нехай юридична служба забудовника надасть консультації, це в їх інтересах.
Джага-джага• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Ну вот, и имеют полное право спросить информацию о происхождении средств.
Бжоли-бандерівці• 05 ноября 2023
Ответ дляЦвірінь
Я кожного року декларую дохід, фоп
Але ясно що за рік я таку суму не назбирала
Я збирала їх 10 років та допомога батьків
Так і вкажете. Якщо реально у вас нормальний оф дохід, то вам переживати немає чого. Дасте декларації ФОП, як підтвердження.
Бжоли-бандерівці• 05 ноября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Мы покупали одну за 75 тысяч на этапе строительства
Звонили из банка и спрашивали откуда деньги)
Муж - продали недвижимость, собирали, родители добавили . Этот ответ их удовлетворил
Но это было три года назад
Зараз науки задали і типу позичили, продали навряд прокатись. Продали, надайте дкп і т.д.
Сонечко• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
тварі крадуть безбожно, одна тварь 600 мільйонів грн застави внесла, а за тебе будуть братись бо ти ковиряєшся у носі.
Країна мрій.
Висновок?
Купуйте за кордоном)
Божий одуванчик• 05 ноября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Не совсем поняла, что Вы написали)
Я рассказала как было у нас