Те кто тут волали на диванах что Зеленский не такой, вы уже выбрали кто будет следующим? Кто будет "такой"?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто, все таки путін не казав, що готовий підтримати будь-кого, але не Порошенка. А неслося саме це, на прямому і кругом.
Вважали Зеленського слабшим - прорахувались, як бачимо.
А жирік натякає на єврейську етнічність Зеленського.
Так, дійсно, не зустрічала такої тези від путіна. Для цього є «говорящие головы». Дивіться відео з жиріком, ні на що він не натякав.
Татьяна-cb91• 06 ноября 2023
Ответ дляIcosmo
Так а «Утро Дагестана» це здається опозиційний, а в оає він звалив вже давно
Я не знаю кто такое « утро». Просто помню что читала где то что он не захотел участвовать в этом
diamond_shop• 06 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Ну не совсем закон
И не пока нет официального заявления. В общем ничего не понятно 🤷
офігенне прям джерело, матрьохи раді розганяти, а не матрьохи навіщось підтримують розгін теми, хоч це вигідно виключно русні!
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну ось, не захотів а опозицію все ж таки заблокував.
Почитайте наших спеціалістів по кібербезпеці що вони говорять по цьому поводу.
Зрозуміло, що звичайним користувачавам це нічим не грозить, але й вважати тг повністю безпечним точно не варто
diamond_shop• 06 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Він начхав на Конституцію, і, вірогідно, милиться на другий термін так, щоб було гарантовано лишитися (бо притомна частина населення коней на переправі не мінятиме, плюсануть за нього вже аби було, і він піде знов на срок. А якщо не провести, то вибори мають (?) бути проведені протягом пів-року аісля закінчення війни), і вже він гарантовано навпаки не пройде. Що скажете
соціологія показує що люди проти виборів, тож їх не має бути
Ответ дляТатьяна-cb91
Вот и я читала что он не захотел в этом участвовать и свалил в эмираты
Казати і робити то 2 дуже великі різниці. По суті рашці потрібен був мега-популярний месенджер, аналог ватсап/вайбер і тг ним став саме завдяки тій історії. А чи насправді він не передає дані і не співпрацює з спецслужбами - гарантій ніяких нема і вже були повʼязані з ним сумнівні історії
diamond_shop• 06 ноября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Порошенко
забудьте про нього, його потяг поїхав та рельси розібрали