Памʼятаю коли були вибори президента Америки і тут на порадниці всі писали, якщо пройде Байден буде війна.
Nathalie27• 06 ноября 2023
Десь почули і почали розносити в люди. В 2019 я таке і про Зеленського чула. Ніхто так і не зміг відповісти чому, але всім про це сказати вважали за потрібне.
Ответ дляTakamaka
Дійсно не розумієте? Цю думку раша розповсюдила. Раші був вигідний дружбан трамп і його ставлення до укр-рос відносин, підігрував раші скрізь, де міг. Раша в будь-якому разі не облишала планів «взяти» Україну як не відносно мирним, так військовим шляхом.
То виходить на порадниці сидять одні рашисти? Вони тоді на форумі розносили цю думку.
Ответ дляLudaSHS
Дякую, почитаю.
Ответ дляLudaSHS
Создавали иллюзию, что трамп обеспечит «мир», а что за этим кроется - неважно…
Президент Сша это не царь путин, отсюда первые ошибки анализа политикума сша.
От Одного президента мало что зависит, они там лупятся на арене. Внешний курс - такой что выгодно державе. В переделенный кусок времени. Кто б не был президентом,
Баланс элит, лобби, политиков, партий, их стратегии плана по мировому порядку и прочее
Соната любви• 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Anastasiya-f052• 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
І найгірше в цьому що то виявилось правдою
Sova splushka• 06 ноября 2023
Ответ дляsunholder
порадниці читали аналітиків
Тих аналітиків, які читали порадниць?
Happiness13-Ukraine• 06 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Хто всі? Євгєній Мураєв і його гоп компанія?
Оооо, вчора був повтор. Прям один в один написано. Але дивлюсь , що видалили тему.