Те кто тут волали на диванах что Зеленский не такой, вы уже выбрали кто будет следующим? Кто будет "такой"?
diamond_shop• 06 ноября 2023
Ответ дляAnna2901
ну труха тоже некая пресса и вполне возможно эта новость была пущена в массы, чтобы отвлечь от чего то
ви вперше чуєте? я вже тиждень дивлюся як цю тему знову підняли й качають, ще качають тему, що нам вже час домовлятися та здаватися, що ми зайшли в глухий кут та іншу фігню
про вибори та глухий кут - дві основні тема, третю в’яло нагаються розігнати вже рік - про немовби конфлікт Залужного та Зеленського, брешуть-брешуть, ніяк не доведуть про той конфлікт
Люсильда.ua• 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Из кого выбирать будем?
Так уже столько кандидатов нарисовалось: Серёжа Притула, Юра Горбунов, Люся Арестович, Женя Кошевой... Ну, возможно, ещё и другие комики подтянутся. Жаль, Андрій Молочний в рашку свалил. Такой талантливый. Я бы из комиков его поддержала
Ответ дляdiamond_shop
На жаль, є ось свіжа стаття на NYT.
Люсильда.ua• 06 ноября 2023
Мы же теперь опять из комиков будем выбирать... да?
Уже политики, дипломаты, финансисты, экономисты нам не по приколу.
Ответ дляdiamond_shop
На рахунок «глухого кута», то вже щось додумано людьми, зовсім не те, що мав на увазі Залужний.
Люсильда.ua• 06 ноября 2023
Ответ дляhaha.ha
Я за Сердючку только буду голосовать
О! Отличная кандидатура. Как я могла забыть
Обожаю и уважаю Андрея Данилко. Он мне кажется, справедливым человеком, сужу по многичисленным его участиям в жюри. Да только сам он не согласится на такую участь. Он очень скромный (
Ирина-bbd0• 06 ноября 2023
Ответ дляhaha.ha
Я за Сердючку только буду голосовать
Как же смешно. Можно хотьпаржать!
Жаль.что не могут с Вами разделить это счастье все погибшие!
Тьфу!
Люсильда.ua• 06 ноября 2023
Ответ дляhaha.ha
Я никого не убивала.
Надеюсь, что и Анрюша Данилко не причастен к смертям людей .
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
За останній тиждень - шалений інфопотік, і ще й проросійський кандидат свою програму вже оголошує. Хоч би це все до потрібних нам рішень зі зброєю
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
На жаль, є ось свіжа стаття на NYT.
By Andrew E. Kramer, Maria Varenikova
Ендрю Крамер жив і працював у Росії понад 10 років. Працював у московському бюро The New York Times. Одружений з російською журналісткою Анною Нємцовою.
Існують очевидні ознаки того, що він брав участь в інформаційно-психологічних операціях росіян та відігравав активну роль у поширенні кремлівських наративів.
На початку травня 2016 року на сайті «Миротворець» з’явилися списки журналістів, які отримували акредитацію на окупованих районах Луганської та Донецької областей.
Ендрю Крамер був серед них і прокоментував цей факт так: «…впливові люди в Україні, демократії, яка прагне до вільного поширення інформації, переслідують мене та інших за те, що ми просто виконували свою роботу: повідомляли про дві сторони війни […] Список, опублікований на українському націоналістичному сайті «Миротворець», мабуть, був створений з відчаю, що поступово наростає».
«Націоналістичний» сайт – формулювання, яке використовується Кремлем.
До речі про «націоналістів». Напевно, читачам відомий громадянський активіст Юрій Гудименко, який нещодавно зазнав поранення і перебуває на лікуванні в госпіталі, куди він потрапив з передової, захищаючи українську землю та громадян від російської агресії в лавах ЗСУ. Саме Гудименко згадувався у статті Крамера напередодні нового та масштабного етапу російської воєнної агресії. Стаття вийшла 10 лютого та мала маніпулятивну назву «Збройні націоналісти в Україні становлять загрозу не тільки для Росії».
А в розпал пандемії ковіду та дезінформаційної кампанії Кремля про неефективність і небезпеку західних вакцин Крамер долучився до теми інформаційного просування маловивченої й за міжнародними стандартами сумнівної вакцини Sputnik-V.
Ответ дляMrs.Ochmonek
By Andrew E. Kramer, Maria Varenikova
Дякую. Так, дещо неоднозначна стаття. Тож і написала «на жаль».
Єдине, що фактично мені так скажімо не зрозуміло, то оце від заступника керівника ОП Головнокомандувачу ЗСУ Залужному
та раптове звільнення командувача ССО навіть без попередніх обговорень із Залужним.
Ответ дляMrs.Ochmonek
By Andrew E. Kramer, Maria Varenikova
Просто, якщо цікаво, ось аналіз статті Залужного від ISW. Там саме про те, що він мав на увазі - а саме, що потрібно, щоб не допустити повного занурення у позиційну війну.
Але чомусь на «глухому куті» акценти в заявах деяких наших діячів, у статті як он вище навела.
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2023
Ответ дляNatka A.
Що значить для красного слівця.
Ви знаєте в кількісному відношенні яка армія лишилась Україні після Яника, а яка після Пороха. Після Яника армії в нас не було! Зовсім!
Віра : про Томас забули? - якби не він, була б у нас зараз тільки московська церква і все. Ніякої української.
Мова : українські книжки, кіно музика, культура. Все те, що Зеля назвав ’Какая разница? - главное, що асфальтована!’
А тепер, виявляється, різниця є! Он як таблички міняємо! Зірки знімаємо. Бо різниця є!
Порошенко нагодував армію і вдягнув. Тільки зі зброєю ’не вдалось’ і з патронним заводом, зате склади підривались регулярно.
Томос - виявився ширмою, за якою МП далі продовжило свою антиукраїнську справу. Що і не дивно, враховуючи особисту любов Порошенка до лаврських попів. СБУ якось зовсім не цікавались ними, Новінський з Кличком - чудові партнери.
Мова : до 18 року жили за мовним законом Ківалова- Колісниченка. На розгляд КС представники президента ні разу не прийшли ´, заяв з цього приводу не було.
Українська мова і історія України з 2015 забирається з вузів. За Табачника просто зменшували кількість годин, а за Квіта - і зовсім забрали необхідність вивчення цих надважливих предметів.
А про таблички, коли вже Кличко нарешті поміняє таблички з Пушкінської на Чикаленка?? Чи грошей нема? Можна організувати збір
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Мені теж цікаво про звільнення. Але може вирішили, що в ГУР з його досвідом він потрібніший.
Ответ дляMrs.Ochmonek
А що там з МП зараз, на якому етапі? Запитання без сарказму, бо не встигаю все відслідковувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 ноября 2023
Ответ дляKristinka2106
Интересно... Пол страны за границей,люди в оккупации,как они собираются это организовать
А як в 14 і 19 році організовували? Ніяк. В 14 році попрали Конституцію. То чого сподіватись що в подальшому будуть дотримуватись її норм.
Но в мене жевріє малюсенький вогник надії, що схаменуться і виборів не буде. Тим паче, що Стефанчук офіційно цікавився досвідом Європейськіх країн щодо проведенні виборів під час 1 і 2 світової війни.
Отримав відповідь- виборів не було. Більш того, з 35 по 46 рр в більшості країн старої Європи виборів не було понад 11 років
МАМА НИКИТКИ-2• 06 ноября 2023
Ответ дляOllka
А на окупованих?
А в прифронтовых? Як забезпечити безпеку?
При чому тут окуповані чи прифронтові. Як взангалі забезпечити безпеку?
Будь-яка дільниці це мінімум сотня загиблих.
Які нафіг вибори. Сцуки
МАМА НИКИТКИ-2• 06 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Да никак. Кто пришел - тех и посчитают
Ось це правда. Чи то при Янику, чи при пороху відмінили явку 50%+1
Тепер будь-яка явка робить вибори такими, що відбулись
Ответ дляTeonaa
Він начхав на Конституцію, і, вірогідно, милиться на другий термін так, щоб було гарантовано лишитися (бо притомна частина населення коней на переправі не мінятиме, плюсануть за нього вже аби було, і він піде знов на срок. А якщо не провести, то вибори мають (?) бути проведені протягом пів-року аісля закінчення війни), і вже він гарантовано навпаки не пройде. Що скажете
Скажу, що точніше і не скажеш
МАМА НИКИТКИ-2• 06 ноября 2023
Ответ дляprosto_aisha
Офіційна інформація є? Ссилку.
На кого міняти ? Я навіть не уявляю хто може бути кандидатами? Та й вибори коли в країні війна слабо собі уявляю.
Я вас прошу ;). На манєжє всьо тєжє.
Тимошенко, Гриценко,Порошенко, Замість Бойка - Арестович.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Нет.
Я Порохобот))) Но мне его жалко, если он вообще на выборы пойдёт.
А-ха-ха…
МАМА НИКИТКИ-2• 06 ноября 2023
Ответ дляGuzelli
А Юля выйдет ?😃
А то… ща як витягне фотки з автоматом без ріжка..
соболев вже на всіх каналах відмітився. Так шо, можете навіть не сумніватись
МАМА НИКИТКИ-2• 06 ноября 2023
Ответ дляrybka21
чогось я чекаю спростування
напишуть шо ви не так усе зрозуміли
Можете не чекати. Вибори будуть в березні. Спочатку президентські, а потім з адмінресурсом - парламентські.