В київскій обл.;
Де буде басейн і добрі умови, не совок, по ціні невеликій -2000-3000/доба або менше (якщо таке буває бо я щось цін не розумію - знайшла як зо 2-4т, так і за 180 грн😳)
Дякую
Потрібно для відпрчити-поспати-прийти до тями
Дякую
Блондинка в Законе• 05 ноября 2023
Послухаю)
Автор, а ви самі до тями будете приходити?
Що будете там робити?
А_мій_самий_самий• 05 ноября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Моревель
Сосновель
Мені в Соновелі не дуже, умови дуже простенькі. Правда я була в стандарті. Бассейн на вулиці і на даху ок. А от той що всередині дуже маленький. Більше для дітей.
Юлія Travel Agent• 07 ноября 2023
Рекомендуємо такі готелі, як ’Morewell’, ’Sobi Club’, ’Sosnovel’, ’Wish Aqua’, ’Platium SPA’, ’Пуща-Лісна’, ’Вишеград’ та ін. Якщо вирішите бронювати через нашу туристичну компанію, можливо, зможемо зробити для вас невелику знижку.
Ответ дляЮлія Travel Agent
Добре
А ви мене можете проконсультувати десь в вайбері, чи телезі
Ответ дляЮлія Travel Agent
Я щось не вмію
Куди не зайду, цін не бачу
Ответ дляЮлія Travel Agent
Вишеград взагалі не знайшла
Юлія Travel Agent• 08 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Добре
0972402020 Viber