Фісташкова кава• 05 ноября 2023
Вражена вчинком незнайомого чоловіка.
Ходила з дитиною обирати подарунок похреснику своєму.
Дитина просто в руках тримала настільну гру, я йому сказала, що поки не планую купувати, бо вона не дешева, може на новий рік. Ну і все, дитина дуже не дискутувала і не просила, я навіть не бачила того чоловіка. І тут ми купили подарунок, виходимо з магазину і чоловік дає в руки моїй дитині ту гру. Я трохи зависла,, бо це дуже неочікувано для мене. Я не хотіла брати, але він сказав, що це подарунок від маленького хлопчика, якому в дитинстві ігри купували не так часто і що йому буде приємно порадувати мою дитину.
Чесно. В шоці трохи.
БальзаковскийВозраст• 06 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вы сейчас поднимаете очень важную философскую тему о свободе воли. Не обращайте внимания на фейспалмы под вашим сообщением, эта тема настолько сложная и глубокая, что поймет далеко не каждый.
Та куда нам до местных «философов»?🤣🙄
Колдунья-вещунья• 06 ноября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Интересно, хоть одна женщина способна на такое?
Інколи купую для бабусь продуктові наборчики. Тих що на ринку в нас стоять торгують.
Або днями спостерігала як старенька обійшла полиці з солодощами, так роздивлялася, на ціни мабуть гледіла - і ніц не купила. Набрала їй печива, цукерок, сиру.
Всім раджу хто може собі дозволити іноді гривень 200-300 витратити на інших. Ми ще заробимо, а вони вже ні.
ДлинноНожка• 06 ноября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Всі підтримали тему, окрім пари токсиків, ой, точніше «бійців за права»🤣
Та я сама в шоці, зазвичай я на стороні добра
ДлинноНожка• 06 ноября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну, якщо у вас такі діти, то це не означає, що у інших такі самі
А що з ЧЮ? А діти в мене хороші)
МояХатаЗкраю• 06 ноября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Та куда нам до местных «философов»?🤣🙄
Да, вы правы, как до Луны.
Ответ дляКуратор дебошей
Якому чоловіку? Я взагалі нікому нічого не пояснювала) Я написала, що в такій гіпотетичній ситуації, я б не хотіла брати цей подарунок, а там вже нафейспалмили по повній))
Не звернула увагу, що Ви, не автор посту. Кожен в такій ситуації може вчинити так, як вважає за потрібне. Якщо у Вас це гіпотетично, то гіпотетично собі й придумайте, щоб вам ближче. Всі ми різні, тому й сприймаємо по-різному.
БальзаковскийВозраст• 06 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
А що з ЧЮ? А діти в мене хороші)
Добре, що характер дітей не тільки від мами і залежить