З родзинкою• 06 ноября 2023

Коли один ріелтор хоче 3% а інший без комісії, які секрети у другого?

Приміщення $200000
Тобто одному маю дати $6000 бо він виставив об‘яву. Сказав поговорить із власником про знижкння ціни

Інший має таку ж ціна але відразу сказав, що це остаточна ціна, комісію не бере

Ще одна ріелтор каже 5% бере, за красиві очі

Який складний вибір… і все на одне і теж приміщення
Кашпо• 06 ноября 2023
Якщо це одне і те ж приміщення, то орієнтуйтеся на остаточну ціну, яку Вам доведеться заплатити. А скільки з того собі в кишеню рієлтор, а що піде власнику, - яка Вам різниця?

автор З родзинкою • 06 ноября 2023
Весь вечір вчора рискала по інтернету в надії вийти на власника
Але тільки одні ріелтори(
Але знаєте. Був перегляд з тим ріелтором що 3% 2 дні тому
А вчора знайшла без комісії, тепер не знаю як мені викрутитись… вийти із ситуації
Бо власники ж мене бачили з першим ріелтором
автор З родзинкою • 06 ноября 2023
Ответ дляКашпо
Без різниці
Промоніторити по всім ріелторам яка остаточна вартість?
Кашпо• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Але тільки одні ріелтори(
При чому викручуватися? Ви з першим рієлтором підписували якийсь договір ексклюзивний, чи що?
Щодо другий ’не бере комісії’, ага, аякже, це у нього просто хобі. Ви самі в це вірите? Просто свою комісію він зразу заклав у ціну, або з власником договорився, що з них потім візьме. Вас повинно цікавити не комісії, а скільки Вам треба заплатити включно з усіма комісіями та іншими додатковими платежами.
Джавеліна• 06 ноября 2023
6 тис дол за об’яву нормально так люди заробляють)
Rocka Rolla• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Але тільки одні ріелтори(
Блін це ваші гроші, а власнику треба продати
trickywicky• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Але тільки одні ріелтори(
І що? Це ваше право
У вас 6 тис зайві?

Затишне кубло• 06 ноября 2023
Секрет прост. Тот который без комиссии имеет эксклюзивный договор с собственником, и его комиссия заложена в цену. Но он сотрудничает с другими, но комиссией своей не делиться. Другие ставят свою комиссию плюсом
автор З родзинкою • 06 ноября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Тобто може бути 2 ріелтора?
Сметчица• 06 ноября 2023
Который говорит,что без комиссии он точно с хозяином договорился. По поводу красиво или не красиво, вы риелторам ничего не должны, это как тендер кто предложил выгодней условия того и сделка. Удачной покупки!
автор З родзинкою • 06 ноября 2023
Ответ дляtrickywicky
І що? Це ваше право
У вас 6 тис зайві?
Ой взагалі не зайві
автор З родзинкою • 06 ноября 2023
Ответ дляtrickywicky
І що? Це ваше право
У вас 6 тис зайві?
І це я вам скажу що ріелтор нас «обрадував» бо зазвичай в нього 5%
Кашпо• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Без різниці
Звісно. Зберіть з усіх дані, зробіть в екселі табличку, де все підсумуєте, - і будете бачити ціну остаточну. До тих 200000 додавайте ще 6000, наприклад, або якщо він знизить ціну, умовно, до 190000, то 190000+5700(3%), і буде 194700. От Вам і ’без комісії’ у другого, дорожче вийде, якщо у першого така знижка буде. А може, знизить на якісь нещасні 1000 баксів, тоді вигідніше з другим.
Сметчица• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Тобто може бути 2 ріелтора?
Может быть сколько хочешь, это не ваши проблемы. Они сами делят эти комиссии, у нас как-то был риелтор и от нас и от продавца и они делили комиссию 3%
Затишне кубло• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Тобто може бути 2 ріелтора?
Конечно, часто так и есть. Собственник нанял себе риэлтора и заложили в цену комиссию. А там ему без разницы ну хотят выставлять этот объект другие - не вопрос, пусть продают, но свою комиссию берут сверху
Кашпо• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ага-ага, це як на базарі: загалом продаю по 100, але Вам віддам по 90. Або як під час ’розпродажу’ ставлять закреслену ціну в рази вищу, ніж було, а нова зі знижкою - така, як була стара ціна, а то й вище. І люди ж ведуться.
Це просто маркетингові ходи, і все.
Затишне кубло• 06 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Да, но это если комиссия сверху цены платиться. А бывает заложена в цену и тогда они не деляться)
Кашпо• 06 ноября 2023
В пості 13 у мене математика кудись поїхала, вибачаюсь. Ну, суть зрозуміла.
Затишне кубло• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ну чем дороже объект тем меньше процентов комиссия)
Покупали бы Вы квартиру за 15 тыс долл, была бы комиссия 1000

Кружите меня,кружите• 06 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Вам тоже никто не мешает так зарабатывать.
T_Sp• 06 ноября 2023
Якщо у другого ріелтора, який «без комісії» ціна така сама, як у першого «з комісією», то другий просто заклав її у вартість приміщення. Тим паче, перший каже про «можливість зниження ціни». Вам цей варіант (якщо він знизить суму покупки + візьме свою комісію від цієї зниженої ціни) вигідніший, бо податок при купівлі будете платити з цієї зниженої суми лише, а у другого ріелтора заплатите ще й з комісії, яка зашита у вартість
Пасхальний тролік• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Але тільки одні ріелтори(
И что, что видели. Ушлые риелторы берут и с Вас и с владельца. Тот, что 0, возьмет только с владельца.
Фізик-ядерщик заочно• 06 ноября 2023
Что за помещение, какой район?
Фізик-ядерщик заочно• 06 ноября 2023
У меня нежилое 150 метров в Подольском районе, хочу весной выставлять на продажу Но мне кажется сейчас нежилое не пользуется спросом
Бегущаяпо• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Тобто може бути 2 ріелтора?
даже три
Джавеліна• 06 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я понимаю у меня знакомые риэлторы но таких доходов не имеют
Кружите меня,кружите• 06 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Але тільки одні ріелтори(
и что что видели?
ваше право искать в сделке лучште коммерческие условия, вы никому ничего не должны
идете на просмотр снова или отправляете кого-то другого
Затишне кубло• 06 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну этоикомерческие помещения, их неичасто покупают но комиссия хорошая, потому что помещение дороже чем квартира.
У меня муж жилыми обьектами занимается, то да, таких доходов нет. Ну и плюс Вы ж учитывайте что если он берет 6 тыс, то 30-50% от этой суммы идёт на агентство. А в случае когда делят два риелтора, и комиссия сверху, а не заложена в цене, то они делят.
По-этому когда к примеру с продажи квартиры комиссия 5% составляет 2000 долл, и риелтора два, то чистыми деньгами он принесёт 2000/2-50% = 500 долл