Я таке знаю• 24 апреля в 10:18
Квартири в Вашому місті піднялись в ціні?
Ціни космос...і будуть ще більше
Зубожиння• 24 апреля в 10:19
Так, ціни ростуть
Але і ціни на матеріали ростуть і будуть рости, в світі буде економічна криза , це нам на доданок до війни(
Пишущаяся• 24 апреля в 10:19
Так, ростуть постійно, хоча місто невелике, занедбане і нормальної роботи майже немає.
Дадосвидания• 24 апреля в 10:20
Мы покупали летом 22 года по 700$ (новострой с ремонтом, не люкс, но относительно нормальный), сейчас можем за 1300$ продать, это так, чтобы сразу же, вообще в нашем доме есть по 1500$ и продается.
Love_Love_Love_• 24 апреля в 10:22
Ответ дляСоня-сонятко
И?
Ну тут 4 роки чекають доки ціни на нерухомість впадуть і 13 років чекають долар по 8
Каляка маляка• 24 апреля в 10:25
Получила сертификат за разрушенное жилье , за эти деньги только найти ничего вообще не могу
Мама фіфті цента• 24 апреля в 10:25
Ответ дляКаляка маляка
В Запоріжжі не хочете? ціни низькі
anikabusinika• 24 апреля в 10:29
Киев да.
Все дорожает и еще будет.
Сейчас надо машину покупать. Два дня ездим по тест-драйвам. Цени космос. давно не покупали новую машину. Просто прозреваю.
Что-то толковое до 25 тыс нет в наличи. Везде таблички «ця автівка вже маєгосподаря» Или 1-2 машины в наличиии не той комплектации.
Только китайцев много, можно даже цвет выбирать не по фото.
Не знаю сколько их завозят в Украину, но разметают все и сразу.
Возможно в категории 35+ другая ситуация.
Все дорожает и еще будет.
Мати тріля• 24 апреля в 10:32
київ так. і оренда і продаж. здавала за 10 тис у минулому році. зараз здаю за 14. клієнтів повно
Щира українка• 24 апреля в 10:36
Ответ дляanikabusinika
Киев да.
Все дорожает и еще будет.
Рік назад ми так само шукали машину і були в шоці.
Вибір великий, варіантів багато, а по факту по якості/ціні важко знайти.
Ненька наша• 24 апреля в 11:25
Чернігів, трохи виросли в ціні. Але вони висять мертвим грузом, продаються тільки за сертифікати, коли виділяють фінансування. За адекватну ціну зникають швидко, але такі виставляють рідко.
Умничка-помощничка• 24 апреля в 11:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Так они и падали за это 4 года
НаБалКоніХодять• 24 апреля в 11:54
В моєму місті за останні місяці дуже різке зростання цін на нерухомість.