Комиссия50%• 06 ноября 2023
Лорде - что за препарат?
Девочки, назначил педиатр. Для ингаляций. Что за препарат? Кто использовал, был ли результат?
Комиссия50%
• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У вас точно доказовий лікар? Сумнівне призначення
Ну я нигде не писала что врач доказательный. Но я не сторонник доказательной медицины, точнее, не со всем согласна. Многие советы доказательных врачей только усугубляли ситуацию, к сожалению.
Заюшка_хозяюшка• 06 ноября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Тоді удачі, більше мені нічого сказати, якщо таким лікують
Плету интриги• 06 ноября 2023
Назначала алерголог, коли у дитини сильні обструкції були. Як допоміжний більш насичений сольовий розчин.
Комиссия50%
• 06 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Вам помог? Мы тоже только после обструкции
Плету интриги• 06 ноября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Так, допомагав. Це єдиний був засіб, який міг бути між великою купою інгаляцій з препаратами.
Ще соду буфер пробували, але вона не пішла. Лорде був спасінням.
Плету интриги• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Це не лікування. Це допоміжний засіб для дітей з гіперчутливістю бронхів. І його не використовують як лікувальний препарат. У деяких випадках він необхідний.
Ананомчикус• 06 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
да-да, он не лечебный, а вспомогательный.
Ламборджини• 06 ноября 2023
Ответ дляЗубачистка
Звичайний сольовий розчин, який не рекомендується інгалювати
Чого не рекомендується? Ефект сумнівний, бо це тей же фізрозчин
Комиссия50%
• 06 ноября 2023
Ответ дляПомеха справа
Он убирает всякий остаточный кашель
Ну вот это скорее всего наш случай. Завтра пойдем слушаться опять
Зубачистка• 06 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
Нам так казав пульмонолог