Пані з калабані• 06 ноября 2023

Декларування валюти на кордоні

Дівчата, підкажіть нюанси. Їхати людина буде автобусом. Як задекларувати валюту? Це ж треба попередити перевізника, так? Де ті червоні коридори для автобусів? Чи набагато довше у звʼязку з цим проходити кордон?
автор Пані з калабані • 06 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Выписки из банков о покупке валюты
Навіщо мені виписки, якщо валюта в євро знімається з депозиту? Для цього достатньо квитанцій. Тільки обмежено в часі - 90 днів
котопёс• 06 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Та будь ласка, але ж перед тим ви зовсім інші доки вкпзували
автор Пані з калабані • 06 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Я як раз і вказала, що зняття з депозиту, а довідка про доходи то вже додатково, вона більш для іншого потрібна далі.