Веселуха Муха• 06 ноября 2023
Яка ціна на газ та бензин в країнах Європи?
Хочу зрозуміти, це тільки в нас така ж*** з цінами на паливо, чи ще десь ціни ростуть, як гриби.
Яке є пояснення цьому і коли ж буде стоп?
Сьогодні прочитала, що ще будуть рости.
Куди ж вижче???
Сьогодні прочитала, що ще будуть рости.
Куди ж вижче???
Мамина квіточка• 06 ноября 2023
Польща 6,80 zl за літр бензину 95,дізель дорожче.Всі ж фури їздять на дизелю
Залізний занавіс• 06 ноября 2023
В Германии очень отличается цена на разных заправках. 1,7-1,8 евро
Играю у края• 06 ноября 2023
В Польщі заправлялася в кінці вересня,було дешевше на 5 грн,а ніж в нас
Сосиска_Втесте• 06 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Я сьогодні заправляла газ і бенз95. Бензин 6.49 зл, газ- 2.9.
80 км від Варшави.
Мамина квіточка• 06 ноября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
80 км від Варшави.
Я у Вроцлаві,,6,49 в нас був неділю назад,це орлен