Кундалина• 06 ноября 2023

Наследство. Правильно ли я поступила?

Брат выехал до войны на заработки, естественно остался жить в Европе и перевёз семью туда. Только забыл забрать маму, типа я же в Украине.
Мама заболела, я продала её квартиру когда она была жива и деньги забрала себе. Мама пожила какое-то время со мной, небольшая часть денег ушла на её уход, лекарства и т.д. Остальные я оставила себе вдруг придется выезжать как НЗ.
С ним я не общалась всё это время, про сделку он не знал.
На похороны не приехал никто из них и даже не позвонили не спросили нужно ли что-то.
Позвонил только сказать чтобы я получив наследство на квартиру продала её и половину ему перевела. Я ему рассказала что случилось с квартирой и что я считаю что я ничего ему не должна. И начался террор, звонки, угрозы судами и прочее. Что ему выживать там как-то надо и детей учить и т.д.
Тримаю свічку• 08 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Жесть не жесть, але це можливий варіант, чи не так? Це жахливо, але скільки таких випадків існує заради заволодіння майном? Телевізор же дивитись, з людьми спілкуєтесь. Ніхто подібних історій не розповідав? Особливо, коли у людей немає рідних, але є квартира.
І хворіти вона могла тиждень чи місяць, тому і ось ці всі запитання до автора були.
За тиждень при точно поставленому завданні можно і житло продати.
Я не захищаю брата. При першому перегляді повідомлення я була за автора по зрозумілим причинам. Але дуже багато запитань виникло, які автор ігнорує, тому я не знаю, хто у даній ситуації злодій - він, вона чи обидва. Я не хочу нікого осуджувати, бо можу бути запросто неправою.
Може бути і такий варіант, що обидві дитини хороші, просто непорозумілися чогось.
Може ж бути і таке, що дівчина тягла на собі ту мати роками, десятиліттями, брат не допомагав, потім взагалі поїхав, а матері гірше, а в неї вже ресурси скінчилися її утримувати, то залишився єдиний варіант.
А може там мати диктатор була, і її не любили ні син, ні донька, як і вона їх також. а може божа кульбабка. Все це може, може.....лише припущення, фактів немає достатньо, то що тут обговорювати?
По дзвінкам по-різному буває. Я ж кажу, якби ви знали мою матір, то дивувалися б, чому я з нею вожусь, чому не живу окремо і не викреслила її номер телефону взагалі. А деякі відокремлюються і не дзвонять. Взагалі. Дехто дзвонть раз чи два на місяць, при цьому стосунки добрі, гарні, просто ось так, не мають потреби обидві сторони кожного дня розмовляти, нема про що. Дзвонять по ділу, ну раз на тиждень максимум, і це все ок у стосунках. Так що тут нічого не стане зрозумілішім, якщо автор більше не пояснить.
Якщо Автор справжня дочка, яка хвилювалася і турбувалася за маму, лікувала, півжиття присвятила їй образно, а той виріс, вивчився, став на ноги, поїхав і просто забив на родину, то це один варіант. Але ж не все так може бути однозначно, як здається )
Може бути все, що завгодно. Але яке ви маєте право припускати подібне відносно незнайомої вам людини?
Вона так само може припустити, що ви транслюєте на неї свої дії відносно ваших батьків. Як вам такий поворот?
А брата ви саме захищаєте
маринабаранова• 08 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
Як брат доведе що мама гроші віддала донькі?
Це те саме що ви повія, але доказів в мене нема.
Так авторка сама написала - що гроші залишила собі, мама зразу, після продажу квартири - померла . Що тут треба доводити? І квартиру - продала вона, з власної ініціативи. Не старенька ж, смертельно хвора бабуся займалася цією не легкою справою?)
маринабаранова• 08 ноября 2023
Ответ дляГоворилка
Что тут обсуждать? Деньги за проданную квартиру мать подарила дочке, если есть претензии - вперед к маме на могилу обсуждать это, только самому.
Откуда такая уверенность - подарила? Или - сама продала - сама деньги в карман поклала?
Кудлата хмаринка• 08 ноября 2023
Ответ дляТримаю свічку
А брата ви саме захищаєте
Так це форум, усі розповідають те, що може бути, що трапилось із знайомими і т.д. Якщо так вважати, як ви пишете, то також можна вас запитати, яке ви маєте право припускати, що брат такий поганий? )
Автор взагалі мовчить, може тріль звичайний ( маємо право припустити?), а ми тут з вами ні за що зчепилися вже )
Я з добрими думками, захисти невинного і покарати винного.
Нікого не звинувачую, ви праві. Ми не суд і не маємо для звинувачень ніяких доказів, лише обривки історії з вуст онієї із сторін. Хто в цій історії жертва, мені не зрозуміло, а припускати можна казна що.
Кудлата хмаринка• 08 ноября 2023
Ответ дляТримаю свічку
А брата ви саме захищаєте
А Ви побачили з опису Автора любов до мами?
Якщо чесно, я не побачила. Лише образу за те, що їй треба з нею возитися. За гроші від квартири також: вона поставила маму одразу перед фактом навіщо і для чого ці гроші. Мамі діватися нікуди було, навіть якщо вона бажала іншого, донька все вирішила сама з приводу маминих грошей.
Про любов, теплоту, шкоду від її втрати, відчуття спустошення, болю, жалю.... мови нема. Можливо, тому і неоднозначно ця історія і виглядає.
Тримаю свічку• 08 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Я не даю оцінок ні брату, ні автору. Просто дивно, що людина, знаючи, що мати, яка знаходиться далеко, хворіє (навіть якщо думає, що то просто простуда), не дзвонить їй дізнатися, як справи. А з цього пішло все інше.

Там, здається, між всіма трьома були дивні відносини.
Ну і мене напружують погрози брати ’прислати друзів’ для вирішення ситуації.
Бентливуман• 08 ноября 2023
Ответ длямаринабаранова
так і доказів нема для суду що тут махінація. тільки слова ображеного брата?
Бентливуман• 08 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
я маю схожий з автором характер. я не клянуся в любові, не дуже ніжна. Але роблю те що треба. Доглядала діда 2 роки.
Рятувала маму як дахом поїхала. Мандюлін вихватила за свої чудеса знатно. Але я її врятувала. Тепер вона думає двічі ніж якусь діч зробити.
Врятувала брата від самогубства, через нерозділене кохання. Мама стояла ахала,а я пальці в рота сувала щоб блював. Живий. і цей від мене відгріб. Але я зробила так що спроба суіцида ніде не прошла. Бо це хрест на правах.
Так що замість красивих слів про турботу і кохання,краще діяти.
Бентливуман• 08 ноября 2023
Ответ дляТримаю свічку

може він по життю понторез галімий,решала з 90х.
sur_sur• 08 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Угрожает что ко мне приедут его друзья для беседы.
Точно, бо тим друзям більше нема чого робити) чи брат з криміналітетом був пов,язаний? Дрібний шантаж.
МеняАЖтрусит• 10 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
вы прочитали только слова автора, и сгустили краски что прям не интересовался, жизнь расставит точки над е
А как же интересовался, если маме пришлось продать квартиру, чтобы оплачивать лечение и он об этом даже не знал? А вы интересно, что читаете, помимо истории автора? Вы владеете дополнительной информацией? Так расскажите. Я смотрю, у вас там на расии принято расставлять точки на е и брать то, что тебе не принадлежит.
Магиня• 10 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Війна заважає повернутися, напевно, тому, що він жити хоче.
Грошей немає, але ж він не просив грошей на свій розвиток за кордоном.
Він не біженець, пособій не отримує по 24-ому параграфу, він працює.
Можливо, один за 4-ьох, якщо жінка у декреті. так, діти - то відповідальність батьків.
Ситуації своєї я лише ненароком торкнулась. У мене мати на мені з моїх....зовсім молодих років. І я знаю що таке піти з роботи, бо треба обслуговувати мати і бути поруч, бо з нею час від часу може щось трапитись, швидкі постійні, постійні аналізи і т.д. І я це робила за власний рахунок, а не за мамину кваритиру, яку я, до речі, може і не отримаю. І робила це не місяць, і не два. Вже десь приблизно років 10 скоро. Років.
Але так, тема не про мене. Автор всього не пише.
А у автора війни нема? Вона жити не хоче??? Чи грошей тут у неї багато? Мабуть її зарплата набагато більша, ніж у брата за кордоном, а діти авторки майже не їдять? Чи як?
Магиня• 10 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
А де сказано що він її викинув із свого життя? Поїхав на заробітки вважається викинув? Якби у вас була ситуація що вам треба було заробляти гроші а не було б де в Україні, ви виїхали б і не могли повернутися, як багато хто раніше нелегально виїжджав, і потім ви би дізналися що без вас попродавали все майно, на яке ви мали би право претендувати. Ви вважали б це нормальним?
Ну авторка теж могла на заробітки виїхати, їй теж гроші потрібні, як і будь якій людині. У неї теж діти є. Але вона лишилася і доглянула маму. Да, гроші з квартири витратили не всі, так склалося. І що тепер? А якби витрати перевищили вартість квартири, то від брата ніхто б не дочекався половини витрат, бо йому ж гроші треба, він повернутися не може, дзвонити і допомагати мамі не може, все може лише авторка.
МеняАЖтрусит• 10 ноября 2023
Ответ дляМагиня
Та Ви що! ну хіба так можна? Треба було вмирати одразу мамі, але ж навіщо квартиру продавати, якщо на неї синок мав би у майбутньому право претендувати? Хіба це важливо, що в Україні війна і людям треба виживати? Деякі взагалі житло втратили, але ж то фігня,порявняно з тим, як важко хлопчику жити закордоном. Треба йому вже повертатись, напевно, бо тут люди набагато краще живуть.
Само_достаточная• 10 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
причем тут рассия , вы бредите
МеняАЖтрусит• 10 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
причем тут рассия , вы бредите
Это вы бредите! Вы такая безграмотная, что даже не знаете правильного написания общепризнанного выражения поэтому и придумали точки над е это заимствованное выражение из французского языка и к русской ’е’ никакого отношения не имеет. Погуглите хоть, позорище
Магиня• 10 ноября 2023
Ответ дляДонька подруги
не зовсім вірно, якщо квартира була у власності тільки матері, тільки вона вправі розпоряджатись грошима за її продаж, якби вона хотіла залишити щось сину то сказала б йому про продаж і знайшла б можливість поділитись грошима. Якщо цього не зробила і не зробила заповіту, то значить залишила доньці залишок грошей.
От тільки виглядало це б дивно. Типу мати продає квартиру, бо треба лікуватися і сама вже жити не може, але частину грошей шле синочці на ’розвиток’, не думаючи, чи вистачить їй на лікування, чи не буде тяжко дочці з дітьми це все тягти...
Магиня• 10 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
То був сарказм...
Само_достаточная• 10 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
вот єто вас пучит, пойдите просритесь
МеняАЖтрусит• 10 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
вот єто вас пучит, пойдите просритесь
Ну, вы снова подтверждаете свой уровень. Другого от вас и не ожидали. Воспользуйтесь своими советами самостоятельно, надеюсь, хоть на это ума хватит))
Само_достаточная• 10 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Удалено администрацией...
Говорилка• 10 ноября 2023
Ответ длямаринабаранова
Без ведома матери продать невозможно её недвижимость.
Мать не сообщала сыну, что ему полагаются какие-либо деньги от продажи, не завещала ему ничего.
МеняАЖтрусит• 11 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Удалено администрацией...
Само_достаточная• 11 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Удалено администрацией...
мадам, займитесь собой и своей жизнью. не может адекватный человек придолбаться до анонима, довыдумывать то, чего я не говорила. НЕ может, понимаете? на лицо какая-то проблема в вас и вашей жизни, но поверьте такие методы не решают проблему
МеняАЖтрусит• 11 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Женщина, а вы почему не займетесь собой? Нечем совершенно заниматься? Перестаньте изрыгать на меня поток своего бессознательного бреда. Займитесь решением своих проблем, уверена, что у вас их выше крыши и сразу отпадет желание писать чушь.
Само_достаточная• 11 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я только отвечаю,придолбались на ровно месте вы,значит проблема в вас. Вы несчастны по жизни,все что можете,это извергать говно под анонимом.удачи!
МеняАЖтрусит• 11 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Идите с Богом уже)) Конечно я не учла тот факт, что такая малограмотная и ограниченная женщина, как вы, сразу перейдет на лексикон своего привычного уровня. Вы сами извергаете постоянно свои фекалии, и так глубоко в них повязли, что уже и не замечаете ничего другого. Понятно,что не нужно было мне трогать вас, чтобы избежать этой жуткой вони. Искренне желаю вам счастья, чтоб вы наконец могли увидеть не только испражнения в своей жизни)))
Само_достаточная• 11 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
а мне вас жаль
МеняАЖтрусит• 11 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
а мне вас жаль
Значит, просто так не уйдете? вот это настойчивость 👍
lapochka9994• 14 ноября 2023
Ответ дляКумася
А как вы продали? Вы вошли в право наследство или мама на вас успела переписать?
черз рядок читаєте?