Порадьте, будь ласка, гінеколога, який реально лікар від бога, для грамотної консультації та вибору найкращого методу контрацепції. Який не впарює усім підряд гормональні Мірени та " ходові" розрекламовані таблетки.
Ответ дляКристиночка-кот
Чугай, Мулик Наталья вбейте в интернете
Дякую!
BusinkaKiev• 07 ноября 2023
Шупенюк прям дуже сподобалась. Реально лише вона допомогла з 5 різних лікарів за останні роки
Ответ дляGrga
Ви почитайте у неї, там про контрацептиви є, я її просто по інста обрала, і мені подобається що вона і оперує сама. Задоволена нею
Дякую!🥰