Кукарачка• 07 ноября 2023
Автоцивілка
Яку страхову вибрати для автоцивілки? Уніка і Вусо з прямим врегулюванням або ж ЄВРОІНС ( звичайна)? Чи справді пряме врегулювання це плюс? З Євоінс мала справу як постраждала. Мені сподобалося що все швидко і по сумі нормально вийшло. Чи варто переплачувати? Порадьте хто більш досвідчений. Дуже дякую!
Борщичок• 07 ноября 2023
Я беру пзу и обериг. В пзу ягуар был застрахован, когда меня на стоянке задели, страховая выплатила больше, чем обошелся ремонт.
Кукарачка
• 07 ноября 2023
Ответ дляБорщичок
Спасибо!