Свезло так свезло• 07 ноября 2023

Якщо приснився Бог

Дівчатка, до чого може бути сон про Бога? Приснився Ісус, якому я кажу: "Куди ти йдеш? Можна я з тобою піду?" Він нічого не відповів. Але щось дуже не по собі від такого сну, місця собі не знаходжу
Нервогенератор• 07 ноября 2023
Вас с собой не взяли, значит все ок.

Володимир Мудрак• 07 ноября 2023
Решение: перестать верить в религии, эзотерику, магию, экстрансенсов, таро

Руководствуйтесь точными науками, вера в сверхьестественное ухудшает качество жизни и порождает множество вопросов
Вкуси мене• 07 ноября 2023
не по собі-бо вам стало страшно,що ви можете померти,це нормально- люди бояться смерті, бо там невідомість,тільки через це...нічого не значить цей сон
Тепличная• 07 ноября 2023
Ответ дляНервогенератор
Вас с собой не взяли, значит все ок.
а если б взяли то тоже хорошо, не черт в ад утащил
Вкуси мене• 07 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак

интересно а вы во что-то верите?
Вкуси мене• 07 ноября 2023
Ответ дляТепличная
теперь автор будет бояться,чтобы во сне к ней черт не пришел
Сіґеле-міґеле• 07 ноября 2023
Це означає, що вам є про що подумати,як живете і що можливо потрібні якісь зміни. Ви це відчуваєте на підсвідомості, що щось не так робите у житті іваше життя потребує змін
Два-три тижні і фсьо• 07 ноября 2023
Може ви Моїсей?
Хвильоватиша• 07 ноября 2023
Ви що на приколі? Як можна боятися Бога? Кого тоді і не боятись взагалі....
От Сатана то звісно страшно.

LoveYouOrNot• 07 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак

Ви позиціонували себе як психолог, але у психологів загалом позитивна думка про релігію.
Я не про персональну віру психологів у Бога, а про те, що вони знають про вплив релігії на особистість.
Володимир Мудрак• 07 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я гипнотерапевт и психоаналитик, не путайте, вера в магию вызывает ментальные проблемы, и точка. Мы сейчас говорим не про позитивное мышление, а про реальное лечение, психолог это человек который занимаеться диагностикой. Лечат - психиатры, психотерапевты, гипнотерапевты
LoveYouOrNot• 07 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
А, з цієї відповіді я зрозуміла вашу компетенцію)))
Тепличная• 07 ноября 2023
Ответ дляВкуси мене
тоже не все так плохо,там много интересных людей
Вкуси мене• 07 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
т.е. вы веру перекладываете на них?!