Огірок та Помідорчик• 07 ноября 2023
Порадьте серіал, щоб був схожий на Спіймати Кайдаша, будь ласка.
Дякую заздалегідь.
СвітланкаОК• 07 ноября 2023
Схожого я так і не знайшла. Сама фанатка Кайдашів, вже разів 5 подивилась ) Але по якості і емоційності - серіал Мама. 2 сезони, є на Ютубі. Наплакалась...
Огірок та Помідорчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Я теж вже по третьому колу дивлюсь Спіймати Кайдаша…. Дякую. Подивлюсь може щось нове.
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Зв´язок. Мотря, і Карпо там є, але брат і сестра. Про війну, а ще смішний і добрий. Іноді сльози , іноді сміюся.
Огірок та Помідорчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую дуже, буду шукати)
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую дуже, буду шукати)
Сайт Нового каналу, або ютуб. На ютубі мені краще, бо новий канал висне щось.
Огірок та Помідорчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую)
СвітланкаОК• 07 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ще класний фільм режисерки, котра зняла Кайдашів (Наталія Ворожбит) - Погані дороги. Важкий, проте дуже реалістичний і круто актори зіграли. Але звісно це не те все... Просто так, накидую Вам, що сподобалось. З українського кіно та серіалів дуже мало що подобається. З останнього - Довбуш, на рівні зняли, цікаво. Проте він зараз ще в кінотеатрах, потрібно чекати, поки в інеті з’явиться.
Огірок та Помідорчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Дякую) вже накидати тут ідеї, що дивитися))
СвітланкаОК• 07 ноября 2023
I ще буде скоро серіал Перші дні - якось так називається. Там про перші дні повномасштабки, теж наче Мотря й Карпо там будуть. Ну веселого там точно мало, але все ж приємно на улюблених акторів подивитись.
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Довбуш вже є на сайтах, гарної якості. Пошукайте, бо забула на якому сайті дивилась.
Огірок та Помідорчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Це той, що має бути на Нетфлікс?
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Вже теж є. Встигла подивитися на хд резка, і його прибрали дня через три. Заблокували.
СвітланкаОК• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
О, справді є, дякую що підказали. На НД Рєзці в гарній якості ) Треба передивитись буде )
СвітланкаОК• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ура! Є він там:
Я зареєстрована на сайті, то в мене показує.
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Дівчата, серіал Зв´язок подивіться, чесне слово класний. Хижняк там зовсім не така, але теж класна.
А ще всім раджу ( теж на ютубі знайшла) Будиночок на щастя. Це веселий, добрий фільм на українській мові) В мене і діти його дивляться та сміються.
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ура! Є він там:
А, он воно що, рееструватися потрібно)))
Пупуговка• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я на фильмикс смотрела, есть уже, да.
СвітланкаОК• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Так, спробуйте. Я ще колись була там виграла звільнення від реклами ))) I мені її прибрали. Тепер насолоджуюсь переглядом без оцих дебільних 15 секунд перед кожною серією )))
Огірок та Помідорчик
• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дуже дякую💐
СвітланкаОК• 07 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Треба глянути, Хижняк чудова акторка. Таке курвіще Мотрю зіграти не кожному під силу )))
Света С Приветом• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
А Тарас Цимбалюк в Зв´язку наш захисник , в ЗСУ , і родом з Полтави))) І позивний Полтава.
Міняйловна• 07 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ура! Є він там:
и без регистрации показывает)
Меряю линейкой• 07 ноября 2023
мне понравился комедийный детективный сериал ’Дільничний з ДВРЗ’! Вячеслав Довженко и Виталий Иванченко супер актеры!