Пэрисхилтонша• 07 ноября 2023
Корекція носослізної борозди ваш досвід?
Хто робив чи задоволені? І яким препаратом?
очки_ннадо• 07 ноября 2023
Колола почти 2 года назад, очень довольна результатом. Но если склонны к отекам, то категорически нет.
Кокосиха• 07 ноября 2023
давно робила. знаю що вводять філери прям в борозду. але мені косметолог не радила робити так. скоректували тим що трохи збільшили середню третину (типу яблучка-щічки зробили). не скажу що вау, все одно було видно, але не на стільки як завжди.
а потім схудла трохи, а ще за пару років вікові зміни на обличчі (зменшився жировий прошарок) і ці борозди зовсім не так помітні як було раніше
Пэрисхилтонша
• 07 ноября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Сколько держался эффект?