Хомо_сапиенс• 07 ноября 2023
Хочу шукати роботи нижчої компетенції, що казати на співбесіді?
Працювала маркетологом, організатором промо-заходів.
Кілька місяців тому закінчила проєкт і не можу знайти роботу. От взагалі, я просто у відчаї вже.
Думаю вже йти тимчасово хоч куди - продавцем, оператором тощо, аби платили більш-менш.
Паралельно піду на курси суміжного напрямку, може це допоможе в пошуку роботи.
Так от питання: що писати в резюме, чи казати що роботу шукаю тимчасову, як пояснювати чому раптом захотіла стати продавцем. Боюсь через те, що зрозуміють що просто шукаю місце " пересидіти" , то і на такі позиції не візьмуть.
Володимир Мудрак• 07 ноября 2023
Вы маркетолог, но не знаете как составить рекламу себя? (резюме)
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
А опыт работы какой в маркетинге ? Почему отказывают ?
Біля 3 років.
Там де мене беруть - я не піду на таку зп і умови роботи.
Там де я хочу- мені невистачає досвіду в деяких речах. Або нерелевантний досвід відносно сфери діяльності компанії.
Або шукають кандидата 5в1 на роль дизайнера- відеографа- smm і щось там ще..
Тому думаю що треба підтягнути рівень свій, але гроші теж потрібні, навіть на курси.
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
До чого тут резюме?
Я тут с краю постою• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Біля 3 років.
Думаете продавец, оператор больше получит, чем то что вам предлагали?
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Судячи по вакансіям на ворк - так. Бачу вакансії на ворк, з більш - менш зп.
Мені ще важливо, щоб це не була шарагіна контора , без офіційного оформлення і т.д. ( Такого дуже багато зустрічається).
Мовчу, але хочу• 07 ноября 2023
Якщо це не офіційно було, то краще приховайте щось, зменшіть.
Не люблять брати на роботу вищої, ніж треба, кваліфікації. У начальника тоді зразу паранойя починається, що його підсидіти хочуть.
Я тут с краю постою• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Не совсем то, но попробуйте.
Грибной_Дождик• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Біля 3 років.
Хм. Те идти продавцом нормально для вас,а по специальности, но на не очень подходящую зп или доп.обязаности уже не нормально? Странная логика.
Ответ дляХомо_сапиенс
Біля 3 років.
там де беруть умови гірші, ніж в оператора і продавця?
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Офіційно майже все, окрім останнього проєкту, але там зайнятість була кілька місяців, тому не суттєво.
Ждушечка• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Біля 3 років.
Думаете, продавцом и оператором легче?
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не совсем то, но попробуйте.
Дякую, а ви працюєте в дніпро-м? Як там взагалі умови? Оформлюють офіційно?
Взагалі дивний вибір. продавець і оператор доволі важка робота. Постійно в оточенні людей, шум. ви після робочого дня вже нічого не зможете підтягнути
І як ви потім поясните, чому пішли на роботу по не спеціалізації. Яка доволі популярна. Це ж не якийсь фізик-теоретик. Маркетологи потрібні практично всім. Загалом це буде дивно виглядати.
Краще піти по спеціалізації, набиратись досвіду і не особливо виснажуватись
Сама не знаю• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Біля 3 років.
І на яку ЗП претендуєте, що Вам її не дають маркетологом, а ось продавцем норм?
Я просто теж маркетолог, і скажу що ажіотаж на ринку є.
Я тут с краю постою• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Да, официальное трудоустройство. Условия хорошие. Я давно работаю, но не в этом отделе
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
На останньому місці роботи отримувала 35 тис.
Сама не знаю• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
ну, продавцем Ви зі старту стільки не заробите.
На бренда мене хантили на 70 тис. минулого тижня, але це не Ваш функціонал, на Ваш Ви хочете адекватну ЗП.
І до речі, не дивіться ЗП які світять, вони зазвичай найменші. Або дуже виликі в сумнівних бізнесах (це як інша крайність).
Ось, наприклад. В сільпо мене шла асистентка, перед повномаштабною вони на цю вакансію давали 25 тис, зараз думаю не менше 30 + це гарній досвід і рядок в резюме:
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Видалена сторінка за посиланням
Сама не знаю• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Видалена сторінка за посиланням
то 2 рази вставила одне і те саме посилання і воно злилось
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Дякую, подивлюся.
Я була майже пройшла в фозі груп, все було непогано, але на фінальніц співбесіді я запитала, чи оплачуються овертайми ( керівник сказав що вони будуть, і чимало).
Нічого внятного не відповіли, а потім рекрутер мені відмовила, написав що для керівництва важливо щоб перепрацювання не були проблемою для кандидата. Таке...
ТрамвайGirl• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую, подивлюся.
слушайте, ну вы тоже с порога не начинайте про оплату овертаймов и что в 19:00 3 раза в неделю у вас фитнес
постепенно договоритесь, или встала и пошла, надо быть хитрее
ТрамвайGirl• 07 ноября 2023
по делу, @marketing_jobs_ua
посмотрите вакансии в этом телеграм канале (или может там можно резюме выложить)
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ну вони одразу про це сказали, що буває в вихідні і т.д. То як я мала реагувати? Впасти на коліна і благати мене взяти, аргументуючи тим, що згодна працювати 24/7?
Сама не знаю• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую, подивлюся.
ну, відкриття магазинів без овертаймів не можливе, як і будь який BTL проєкт. Інше питання чи можуть бути премії, відгули і т.д.
Умовно, у мого чоловіка робота віддалено (в сільпо більшість офісу наскільки я знаю також), але іноді падає система і він може і в субботу о 5й її ’підіймати’. І ось він працює віддалено в своєму режимі, він забирає доньку зі школи, відвозить її на танці, і якщо раптом йому подзвонили, а на фоні дитячі танці - йому нічного не кажуть, головне, щоб була виконана робота, тому і він, коли йому телефонують о 5 ранку не підіймає питання про овертайм.
Я, наприклад, чесно кажу, що я працюю без овертаймів, це досить принципово, і якщо раз на пів року потрібно у відрядження на тиждень, чи до 11 вечора P&L малювати - це норм, а на постійній основі ні за які прянички не буду.
Якщо Вам не підходить, тоді відходьте від івентів, бо івенти дуже часто в неробочий час. Наприклад, можно м´який перехід зробити в більш технічний трейд-маркеинг, якщо з математикою все добре. Або пошукати молодшого бренда. З брендами зараз великий напряг, тому більшість компаній на половину вимог своїх же закривають очі. І потім розвиватися як бренд.
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Ні, там була посада не пов´язана з відкриттям магазинів. Робота з програмою лояльності, більше аналітика.
Хомо_сапиенс
• 07 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
І дякую що поділилися досвідом та порадами, є над чим подумати
Сама не знаю• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Якщо все добре у вас з аналітикою, розгляньте трейд.
Якщо що пишіть, я в маркетингу з 17 років, тобто вже більше половини життя, 10 останніх на посаді директора з маркетингу.
ТрамвайGirl• 07 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
отвечайте уклончиво) могу при необходимости