Галя-краля• 07 ноября 2023

Не хочуть відкривати лікарняний з діагнозом ковід.

Доброго вечора. Захворіла. Працюю в медичній сфері, маю багато контактів з пацієнтами. Сьогодні на роботі стала почуватись гірше. Хотіла відпроситися, але заставили зробити тест на ковід. Виявився позитивним. А тепер просять не відкривати лікарняний з таким діагнозом і вже навіть подзвонили до мого сімейного, щоб та вказала інший діагноз. Аргументують, що будуть у всіх проблеми з інспекцією і перевіркою, а мені ніяких виплат додаткових і так не буде. Це дійсно так? Не знаю, як вчинити правильно.
So_so• 07 ноября 2023
Не так поняла. Ну пость напишут орви.
Глаза_в_3_карата• 07 ноября 2023
У меня был ковид. Обычный больничный, а разве он по другому оплачивается?
Апофиозная• 07 ноября 2023
В лікарняному нема діагнозу , яка різниця ковід чи не ковід?
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Діло не у виплаті, а у наслідках для мене в плані здоров´я. Якщо якесь ускладнення, чи щось страшніше, як я докажу, що це внаслідок ковіду?
ДваДваВісім• 07 ноября 2023
интересно, в чем у них проблема
больничный такой же
просто ковид официально отменили же
может, поэтому?
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляДваДваВісім
интересно, в чем у них проблема
больничный такой же
просто ковид официально отменили же
может, поэтому?
Не відмінили.
Да_Я_ТакаЯ_• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Автор, а какая разница после какой болячки осложнение? Это влияет на что-то?
Тут надолго• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
,А результаті тесту хіба у вас не на руках?
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Діагноз ковід є. І при відкритті лікарняного він вказується.
Туфли в чешуе• 07 ноября 2023
А разве в больничном указывают диагноз?
Да_Я_ТакаЯ_• 07 ноября 2023
Ответ дляДваДваВісім
интересно, в чем у них проблема
больничный такой же
просто ковид официально отменили же
может, поэтому?
Не отменили) просто теперь не является пандемией
ДваДваВісім• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Не відмінили.
вроде, отменили
но не суть важно
не понятно, в чем именно у них проблема
для вас - фиолетово, на каком больничном сидеть
Головний кошак• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Та вы не докажете ничего даже если напишут и ковид
Я тоже работаю в сфере медицины, знаю о чем говорю
Ну и да, в диагнозе пишут всем орви
Застряла• 07 ноября 2023
Бред какой (
Прикуси Язика• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Вы застрахованы и хотите получить страховые выплаты в случае осложнений?
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я не знаю.
Застряла• 07 ноября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Они (по словам автора) хотят, чтобы ей не открывали больничный и автор продолжала ходить на работу, как с обычным ОРВИ, разнося ковид по больнице.
Прикуси Язика• 07 ноября 2023
Ответ дляДваДваВісім
вроде, отменили
но не суть важно
не понятно, в чем именно у них проблема
Ну, проблема может быть у коллектива, все станут контактными
И должны будут самоизолироваться
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Ні) . Ми в лікарні самі собі їх робимо коли є потреба.
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Так, я застрахована.
Прикуси Язика• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Так, я застрахована.
Почитайте ваш договор,что там об этом написано. Тогда и будете решать
Глаза_в_3_карата• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Цього не знаю. Я втратила ’нюх´ , ну точніше він повернувся, але все якесь не таке...також в смаки...я думаю це назавжди у мене... Пройшло три роки( це дуже заважає жити, тому що чине відчуваю приємних запахів
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляЗастряла
Ні, мене відправляють на лікарняний, але хочуть діагноз не ковід, а звичайне орві. Але я маю страховку, і там є випадок захворювання на ковід.
Раз одела не бу• 07 ноября 2023
Что за бред? Болела ковидом в октябре. Работаю в медицине, в лаборатории. В своей же лабе делала анализ. Ковид положительный. Пошла на больничный. В больничном диагноз не пишут. Выздоровела, вернулась на работу :)
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
И должны будут самоизолироваться
Так. І якщо відправити моїх контактних на самоізоляції, то це буде аут.
ДваДваВісім• 07 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
И должны будут самоизолироваться
с чего вдруг?
в феврале этого года (когда еще не отменили ковид, и даже европа требовала паспорт прививок и бустеры) - никто не изолировался
Пописанная парта• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Так, я застрахована.
Так позвоните в вашу страховую и спросите нужно ли указывать что это именно ковид19 или нет. Если для доп выплат страховой нужно что бы это было написано в больничном, то требуйте что бы указали детали диагноза (в любом случае это орви, а ковид19 это уточнение)

Ну и как бы если в случае указания ковид19 страховая платит больше денег, то требуйте правильный больничный и делайте упор на финансовую сторону
Глаза_в_3_карата• 07 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А не знаете? Нет еще способов вернуть нормальное обоняние? Раньге как у собаки нюх был...
автор Галя-краля • 07 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Тобто не було заведено справу у відділі охорони праці? Дивно, я як хворіла до війни на ковід, то мозги виносили і мені і сімейному.
Застряла• 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Ну не знаю. Це вже порушення закону з боку лыкаря, який дасть таку справку.
Ы лыкувати вас мають від ковіду і більш серйозно підходити до лікування. Хоча ковід також відноситься до ОРВІ, але може мати інший перебіг та наслідки.
Як ви зараз себе почуваєте? Який зараз день захворювання?