Столічна штучка• Изменено 07 ноября 2023
Дівчата питання шишка у паховій інтимній зоні
Біля полової губи зліва помітила ущільнення, якщо надавити виділення білого кольору, що це таке, вперше стикаюся з таким, до гінеколога запис через 2 тижні, а що зараз робити, чи бігти до платного??переживаю … у когось було таке? Вибачте що все сумбурно. Переживаю бо на ГВ.
Столічна штучка
• 07 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Гнойник внутренний 🤷♀️видимо
Дивно, начиталася самого страшного в інтернеті.
Колишня муза• 07 ноября 2023
Гнойник или может бартолинит. Раз уже прорвало, то ничего страшного - можно почистить гной, протереть Хлоргексидином, приложить левомеколь. Вот когда не прорвало, то оно блин так болит, что спать и сидеть невозможно(
Кукарачка• 07 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Так
Ну то схоже шо вросла волосина. Спробуйте обережно йодом намазать кілька днів. Не давіть. Щоб не рознесло. А потім вже лікар подивиться скаже точно
Агент Пинкертона• 07 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Что вы там начитались?
Автор, реально, меньше читайте на эту тему
Столічна штучка
• 07 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Выдавить.подмыться хлоргексидином
Так і зробила, намазала левомеколь.
genteestupida• 07 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Ой захочешь смертельный диагноз залезь в интернет 😹
Столічна штучка
• 07 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Точно воно так і є.
Алина-1240• 07 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Так і зробила, намазала левомеколь.
Зачем вам там тот левомеколь))))выдавите,подмойтесь своим моющим,ополощите хлоргексидином
genteestupida• 07 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Вытянет остатки гноя и остановит воспаление , чем плохо ?
Клептоманка• 07 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Так і зробила, намазала левомеколь.
Краще не давити, бо рознесе. Я б приклала мазь з антибіотиком.
Столічна штучка
• 07 ноября 2023
Ответ дляКлептоманка
Бартолінит
Так це у промежині. У мене не там проблема
Клептоманка• 07 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Якій ще промежині? Бартолініт на губах. Але якщо в паху, то фурункул, який давити теж не можна.
СпайдерВумен• 07 ноября 2023
У вас особый период, поэтому объяснимо. У меня бартолинит был в активную фазу менопаузы. Не переживайте
Столічна штучка
• 07 ноября 2023
Ответ дляКлептоманка
У мене вище ніж губи полові. До лобка ближче