ЗдесяЯ• 07 ноября 2023
Завтра я вирушаю до коханого в Єгипет
Араб. Всі документи підписані, з усім ознайомилась, з його батьками знайома. Побажайте щасливого шлюбу 🙏🏻❤️
А у нас макарошки• 07 ноября 2023
Главное, не в Палестину
арабы - самые первые брехуны на свете
Колишня муза• 07 ноября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ні, шатенка з коротким волоссям. Тетяна звати.
Ага, нічого так пара.
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ніколи б в житті не вийшла б заміж за араба.
Веселять такі відповіді, при чому тут ви?))
personality• 07 ноября 2023
Ответ дляКракадэ
Неутомимая троляка сегодня на смене)))
Пашет за троих.
Учитесь, бездари)))
Пашет за троих.
Учитесь, бездари)))
Це та що 6ро народила?
МУСЯкомарова• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не знаю для чого ви бігаєте по непотрібним вам темам🤷♀️
Собі це питання переадресуйте.
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы можете быть защищены только в том случае, когда он приедет сюда, официально женится по законам нашей страны. А там эти их фиктивные браки, которые они выдают за действительные!
Ви звідки це взяли?
Працівниця року• 07 ноября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Знаю росіянку, яка одружена з єгипетським арабом, у них аптеки по всьому Шарму.
та тоже была росияшка, история закончилась по-другому)
Санька-4b93• 07 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не верю.
Та пол Шарм эль Шейха - славянские жены арабов. Из России, Украины и Беларуси.
Ганцю в кєдах• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Веселіться далі
Бочка порохУ• 07 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не верю.
Їхній дочці вже приблизно 16 років. У що ви не вірите? Я впевнена, що ви залюбки купуєте ліки в їхніх російськомовних аптеках в Шармі
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви звідки це взяли?
Вы спрашивали, какой у них брак? Там все живут рискуя, и всегда имеют запасный путь, если умные женщины.
Ms. Android• 07 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
да уж, смотрела видео, как они эти временные браки оформляют, это типа просто разрешение на жизнь вместе и секс, что-то такое абы что
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Собі це питання переадресуйте.
Зіба я питала у вас що мені робити?)))
Ms. Android• 07 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Главное, не в Палестину
арабы - самые первые брехуны на свете
и лядуны
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
Точно. Да еще при этом все имущество типа жены становится общим.
Смажена полуничка• 07 ноября 2023
Його з Гази випустили? Дивилась передачу колись, як українка вийшла заміж за араба, народила дітей, він її потягнув в якісь *бєні, там став смертником, потім її видали заміж за якогось родича, потім і той десь дівся, потім її з дітьми поселили в табір, де жили дружини смертників, де вони голодували, ні яблука, ні деревини, ні травинки, пустеля. Прожили так декілька років і мама змогла вивезти її завдяки українському громадянство, послам і т.д. Навіщо жінка поїхала кудись на край світу, де перестала бути жінкою громадянкою з правами, перетворилася в річ, чи худобу, яку видали заміж за когось, щоб сидіти з дітьми в пустелі без майбутнього?
Автор, робіть зважені рішення. Мене чужа віра дуже лякає
Вчителька з мікрорайону• 07 ноября 2023
Ответ дляСанька-4b93
Просто не всі про це тут повідомили 😃
Колишня муза• 07 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Та автор троль скоріше за все.
МУСЯкомарова• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Зіба я питала у вас що мені робити?)))
Що, анонімний бан, а отруту злити хочеться?)))
Йдіть здорова.
Ростки жимолости• 07 ноября 2023
Жах.Бывшая коллега уже расписалась с египтянином,приняла веру,её страница в фб «горела счастьем».С тех пор ни слуху ни духу.Как фото свидетельства выложила на арабском.Удивительные вы люди.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляКолишня муза
Та автор троль скоріше за все.
Ой, я надеюсь. Моя знакомая растит одна арабчонка в Эстонии. Живая грязная история.
Морковна• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
От і ми не знаємо чого ви сюди прибігли))))
Ms. Android• 07 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
знакомая когда-то так еле сына из турции от муженька вывезла
Треба ось так• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого людям ця інформація?
Людям нужны ваши блины и холодец, а эта информация , конечно, не нужна
Нє, ну я ще пенсіонерок порозважатися можу зрозуміти: типова «пара» Хургади то 80-річна німкеня і 20-річний араб, який її окучує і мріє що вона йому відкриє магазин з папірусами, жуками скоробєями і статуетками Нєфєртіті, а якщо прям зовсім багата - то зі шкіряними куртками. А молодим воно нахіба?)
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
Моя сбежала еще беременной, чтоб там родить. Не знаю, смогла ли сохранить свою квартиру, которую опять же типа купила под сдачу в Хургаде...
Треба ось так• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А вы с какой целью?