ЗдесяЯ• 07 ноября 2023
Завтра я вирушаю до коханого в Єгипет
Араб. Всі документи підписані, з усім ознайомилась, з його батьками знайома. Побажайте щасливого шлюбу 🙏🏻❤️
personality• 07 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Його з Гази випустили? Дивилась передачу колись, як українка вийшла заміж за араба, народила дітей, він її потягнув в якісь *бєні, там став смертником, потім її видали заміж за якогось родича, потім і той десь дівся, потім її з дітьми поселили в табір, де жили дружини смертників, де вони голодували, ні яблука, ні деревини, ні травинки, пустеля. Прожили так декілька років і мама змогла вивезти її завдяки українському громадянство, послам і т.д. Навіщо жінка поїхала кудись на край світу, де перестала бути жінкою громадянкою з правами, перетворилася в річ, чи худобу, яку видали заміж за когось, щоб сидіти з дітьми в пустелі без майбутнього?
Автор, робіть зважені рішення. Мене чужа віра дуже лякає
По моєму на багіні колись була гілка про шлюби з арабами. Я там ржала до слів, але чесно кажучи від деяких історій волосся дибки було. Щось тупу цієї історії що ви написали. Я диву давалась, як можна проміняти європейську країну на якусь жопу географії ще й паспорт арабу віддати🤦♀️
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
Ответ дляМорковна
От і ми не знаємо чого ви сюди прибігли))))
Ми це хто? Ви всією сім‘єю тут сидите?))
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляPinkyPink
Нє, ну я ще пенсіонерок порозважатися можу зрозуміти: типова «пара» Хургади то 80-річна німкеня і 20-річний араб, який її окучує і мріє що вона йому відкриє магазин з папірусами, жуками скоробєями і статуетками Нєфєртіті, а якщо прям зовсім багата - то зі шкіряними куртками. А молодим воно нахіба?)
Это их альфонсы-работа у них такая. Полно сейчас.
Смажена полуничка• 07 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Я вам співчуваю. Мій батько був мусульманином
А ви теж мусульманка? Чим це все так страшно?
Научительница• 07 ноября 2023
Ви Інна Галайбіда? Звільніть Маму дівчинки Лізи, бо вже задовбала тут темами про вас
Каркуша Клара• 07 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Я ні. Страшно ставленням до жінки. Мені було 4 роки, але я памʼятаю, як ми тікали з однією валізою. Добре, що мама таки працювала наперекір притрушеним родичам, і відклала на квитки на літак
Бочка порохУ• 07 ноября 2023
Ответ дляPinkyPink
Ну так наші дурепи в курортних містах або через інтернет тільки таких і можуть зачепити
Автор написала і пропала.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляPinkyPink
Именно. В Инете есть книга Жертва называется-вот нашим надо такое читать прежде чем даже подумать о том, чтоб туда ехать.
Морковна• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так чого ви сюди прибігли?)))))
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Нехай щастить, а які документи підписанні?
Судя по всему, Автор-тролль или испугалась наших воплей отговорения ее от этой затеи.
Не заздрю зовсім, там ці страшні, вонючі, озабосені єгиптяни та пакистанці з індусами.
Наплете з три короба, а наші дуринди вуха розвісять і їдуть утримувати альфонсів ніщіх.
Автор, тікайте якомога швидше звідти.
Єгипет - це просто пиндець, десь на рівні Еритреї, особливо старий Каїір. Район Мадинаті ще норм, та туристичні локації, все інше це просто апокаліпсис.
Автор, тікайте якомога швидше звідти.
Каркуша Клара• 07 ноября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Можна подумати, когось там якісь документи зупинять чи батьки захистять, з якими вона познайомилася )))
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
На всякий случай ссылка полной информации о видах браков в Египте.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Родители обычно участвуют в сговоре.
Смажена полуничка• 07 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Рада, що все минулося, мама ваша сильна і вольова жінка. Мене завжди лякало, що жінка по ієрархії в мусульманській родині найнижча, безправна. У верблюда і собаки більше прав, ніж у жінки. Рабині або тіні. Можливо я помиляюсь, стереотипи, особливо, після повернення в Афганістан старих порядків, де жінок обмежили в усьому, вони стали залежними від чоловіків.
Ёшки_Матрёшки• 07 ноября 2023
Хорошо хоть не в Газу…но честно , там такой пипец…опустим даже отношение к вам…Там пустыня -грязная, влнючая пустыня… Там «красота» заканчивается вместе с забором отеля
Просто красавица• 07 ноября 2023
Где автор?
Девки, вы так увлеклись общением между собой, что не заметили автора нет в теме😂
Застряла• 07 ноября 2023
Колись екскурсовод місцевий в Єгипті між іншим так і сказав типу ’приезжайте отдыхать и плавать в море, но не вздумайте тут выходить замуж’
Ёшки_Матрёшки• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не знаю для чого ви бігаєте по непотрібним вам темам🤷♀️
Як вы припарили…блины может еще раз пожарьте
Дую на вітер• 07 ноября 2023
Хотя бы напишите из какой он семьи. Образованный ли, родители кто. Где живёт? Может все будет хорошо.
Домовенок Кузя• 07 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
У меня был мужчина араб, но родился в Израиле. Очень состоятельный. Рассказывал историю своей семьи. Дедушка жил в Иране, у него были дочки. Когда пришли к власти придурки, он сказал, что не хочет чтобы его дочки росли в этом всем, ходили замотанные ходилии тд. Вместе с евреями выехали в Израиль. Семья очень хорошая и очень адекватная. Но это большая редкость, на мой взгляд
Ёшки_Матрёшки• 07 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Веселять такі відповіді, при чому тут ви?))
А вы? Что вы цепляетесь ко всем?
Ранковий базар• 07 ноября 2023
Моя сестра заміжня за турком вже 16 років. Прекрасний чоловік. Він проєвропейський, ніяких хіджабів і подібного
Великий сатирик• 07 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Не ну вы сравнили Израильских арабов. В Израиле есть такая прослой интеллигентных арабов. Хотя тоже не подарки. До сиз пор есть убийства женщин, если замарала честь семьи.