миссДавеча• 08 ноября 2023
Розваги і екскурсії від батьківського комітету
Всім привіт )
Дівчата які позашкільні розваги організовує ваш батьківський комітет? Що найбільше " зайшло" вашим дітям ,6 клас ?
Заздалегідь вдячна❤️
Хвець-тець• 08 ноября 2023
Инициировала и организовывала класуха, участвовали и сдавали деньги только те кто хотел, причем здесь РК.
Амелі на мілені• 08 ноября 2023
У нас вчитель пропонує, а батьки, якщо підходить, то організовують. Клас їздив на екскурсії. Поки що було дві поїздки, оскільки син тільки перейшов у цей ліцей.
Викасикрет• 08 ноября 2023
В 6-ом классе детям больше всего заходило выйти на природу. Но как вариант: кино, мастер-классы, музеи, все ж от города зависит, где Вы находитесь.
миссДавеча
• 08 ноября 2023
Мене більше цікавить що дітям більше подобається. Організація не проблема.
Просто Фіфа• 08 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Так запитайте в дітей 🤷
Шотуткоїться?• 08 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Нашим подобається все, аби батьків в поїздці не було) останнє, де були - замки Львівщини. А, і на Довбуша ходили.
ДинамоКит• 08 ноября 2023
Да детям все понравится, тусовка, что-то новое поделать... Только бюджет сдерживает)
Наши вот в Австрию на лыжи собрались, уверена, что всем, кто поедет, понравится. А мы не потянем ((
Файна дівка• 08 ноября 2023
У нас поїздки організовує школа. Транспорт, супровідний персонал, ще їде медсестра. До війни їздили часто, зараз ні, ніхто не хоче брати на себе відповідальність.