Марфа Українівна• 1 час назад
Перестала возити дитину на розвивалки і не жалкую
До чотирьох років у нас було три заняття на тиждень, я витрачала на дорогу години і постійно бігла. Потім захворіла на два тижні, ми все пропустили, і я побачила, що дитині вдома нічим не гірше. Тепер лишили тільки басейн. Від чого у вихованні ви відмовилися, хоч навколо всі радили не кидати?
Ответ длянеДоПриличий
Просто тут когнітивна помилка - дитина і так розвивається, просто в тих центрах батьки за те гроші переплачують
Їм здається шо без монтесорі методики дітьо не заговорило би в 3 роки. Заговорило би і при мінімальних зусиллях матері, просто людям лінь тим займатися.
Весела бджілка• 50 минут назад
А садок у дитини є? Розвивашки круто, якщо не працюєш і маєш час, або кошти на водія няню. Якщо ж ні, виручає садок.
Дідова баба• 50 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Та да і приватні садочки і школи теж викачка і зло
Ви б безкоштовно водили б дитину на розвивашки чи йому і вдома ок?
неДоПриличий• 49 минут назад
Ответ дляlilul990
В історіях з розвивашками ідеально все - мамі охота в телефон а щоб совість не мучила - гайда на платні розвивашки , де будуть ті ж самі аплікації , ліпка чи сенсоричні коврики але за грошики клієнтки
Айболитная• 49 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Почекайте з років десять - тоді оцініть ще раз
Вы что-то не то пишете. Мой ребенок уже в подростковом возрасте. И никаких сюрпризов нет.
А через 10 лет - в 23 - это уже будет вполне сомтоявшаяся личность
энциклопУдия• 49 минут назад
Ніколи дитина не ходила на жодні розвивашки. Для чого? Є я і пізніше з 5 років садок.
неДоПриличий• 48 минут назад
Ответ дляДідова баба
Як приватна школа гарантує тупій дитині знання ?
Ответ дляДідова баба
Вдома якшо ви на дітьо забиваєте болт - то краще розвивашки звичайно . Саме по собі мовлення не з´явиться. Просто ви все те саме могли би получить безплатно приклавши власні зусилля, але в багатьох випадках батькам просто лінь чи немає часу
неДоПриличий• 45 минут назад
Ответ дляАйболитная
А в 13 це закінчення підліткового віку і буде все так само як у 13
У 18ти річного
Ну вас чекають відкриття , але так - розвивашки його врятують
Ответ длянеДоПриличий
Моя сестра з дитиною по дві години займалася, залучаючи мілку моторику, вона заговорила в півтора року. Робочих схем повно. Але легше сказати шо дітю треба логопед і вивалити на це тучу бабла
Моська-слон• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Ранні розвивашки це брєд брєдовий. Я трохи працювала в центрі раннього розвитку дітей. Ніякої серйозної доказової бази шо це працює - немає. Єдине що доказано - розвиток мовлення через мілку моторику, з мрт знімками
І навчання грі на музичному інструменті - це база. Ще танці - вони координацію добре розвивають
Все інше туфта на посному маслі.
Так люди тягають на заняття не з ціллю щось там прямо розвить. А заняти хоч чимось. Діти на шиї і голові батьків ледь не до 10 років. Самі сходять з розуму і батьків зводять.
Ще й в умовах війни пізно починають самі гуляти на вулиці.
Їм скучно день вдома.
То і не знають куди вже прилаштувать.
При цьому як раби прив´язані до тих всіх занять. Возить, ждать, забирать.
Я тоже через все це пройшла.
Це не давало мені можливосьі на роботу піти.
Не те, щоб жалкую, але факт.
Я жила як раб на потреби дітей
Їм скучно день вдома.
То і не знають куди вже прилаштувать.
Я тоже через все це пройшла.
Не те, щоб жалкую, але факт.
Я жила як раб на потреби дітей
неДоПриличий• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Особливо зараз - було б бажання розвивати
замість порадниці
Плюс в тих центрах розвитку не ясно хто працює і чи мають відповідну освіту
Ответ дляМоська-слон
Їм скучно день вдома.
То і не знають куди вже прилаштувать.
Я тоже через все це пройшла.
Не те, щоб жалкую, але факт.
Я жила як раб на потреби дітей
Їм скучно день вдома.
То і не знають куди вже прилаштувать.
Я тоже через все це пройшла.
Не те, щоб жалкую, але факт.
Я жила як раб на потреби дітей
То шо в квартирі скучно - не спорю. Нам у селі ніколи не було скучно. І батьки не могли нас догукатись з 4 років
неДоПриличий• 43 минуты назад
Ответ дляМоська-слон
Їм скучно день вдома.
То і не знають куди вже прилаштувать.
Я тоже через все це пройшла.
Не те, щоб жалкую, але факт.
Я жила як раб на потреби дітей
Їм скучно день вдома.
То і не знають куди вже прилаштувать.
Я тоже через все це пройшла.
Не те, щоб жалкую, але факт.
Я жила як раб на потреби дітей
І саме цікаве - що часто густо діти які жили звичайним життям без мами - жертви нічим не тупіші та гірші таких , комо мама таскала
Айболитная• 43 минуты назад
Ответ длянеДоПриличий
У 18ти річного
У вас что с головой.
Какое отношение ’развивашки’ имеют к переходному возрасту и возможным качелями в нем?
Наивная Хо• 43 минуты назад
До 4 лет все платные развивалки бесполезны. Лучше дома с мамой, если мама с ребёнком общается. Социализация - садик. Но и он не обязателен.
Польза начинается, может, лет с 10.
неДоПриличий• 42 минуты назад
Ответ дляАйболитная
У вас что с головой.
З головою у вас - коли ви в логічний ряд вибудували розвивашки і ваше задоволення аж тринастоліткою
Ответ дляНаивная Хо
Польза начинается, может, лет с 10.
Польза починається з вашої генетики і вроджених не залежних від вас чи розвивашок моментів які дитина получає від природи
Моська-слон• 41 минуту назад
Ответ дляlilul990
Нема чого і порівнювать ці 2 покоління.
Мої і зараз живуть в приватному секторі. Але це тільки усклалнювало завжли комунцікацію з іншими дітьми.
Їх просто нема поруч....треба було до дітей водить, возить.
Якийсь дурдом.
Вже підромли і самі на вклосипедах їздять. Але я весь час на нервах, ці траси, війна
Якийсь дурдом.
неДоПриличий• 39 минут назад
Ответ дляlilul990
Генетика раз
Фізичне навантаження у детей два
Бажання родини дитиною займатися три
Велопрогулянка з родиною дає
більше ніж гівноліпка з неясним персоналом наприклад
Фізичне навантаження у детей два
Бажання родини дитиною займатися три
Велопрогулянка з родиною дає
Ответ длянеДоПриличий
Генетика раз
Фізичне навантаження у детей два
Бажання родини дитиною займатися три
Велопрогулянка з родиною дає
Фізичне навантаження у детей два
Бажання родини дитиною займатися три
Велопрогулянка з родиною дає
Займатися це питання розпливчате. Самий стиль спілкування батьків між собою, їх освіченість, їх уміння вести себе один з одним, їх звички, їх розпорядок дня, їх режим - це вже дуже великий пласт який і є вихованням. А не розвивашки по 2 год на день
неДоПриличий• 38 минут назад
Ответ дляlilul990
Звісно але заплатити хз кому простіше зароблені татусем гроші , ніж провезти час з родиною - ігри , велосипеди , мʼяч , басейн і тд
Наивная Хо• 37 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Генетика раз
Фізичне навантаження у детей два
Бажання родини дитиною займатися три
Велопрогулянка з родиною дає
Фізичне навантаження у детей два
Бажання родини дитиною займатися три
Велопрогулянка з родиною дає
Отож.
Ответ длянеДоПриличий
Оце і є великий обман сьогодення
Виховання і розвиток починається з того моменту як дитина відкрила очі, і почула шо мама побажала татові доброго ранку, поцілувала його, спровадила на роботу чи дала йому копняка, нажалілася, насипала проклять...
А не з моменту як дитину завезли на розвивашки
неДоПриличий• 36 минут назад
Ответ дляНаивная Хо
Отож.
Елементарно - випікання печива та сама ліпка але потребує терпіння та прибирання - краще дорога та заплатити
Срочнокпсихологу• 35 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Б... какие игры???? А работать кто будет? У людей денег нет. Стандартная зарплата молодого среднестатистического папы 20-30тыс. Не все выходят замуж за айтишников и сыновей банкиров. Угол сними, комуналку заплати, еду-одежду-врачей купи... И тут вы весело с советами про бассейн с мячом.
ОбережнаЯ• 35 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Соціальні навики в малолітньої дитини - це які ? Вміння вести перемовини чи відстоювати свої кордони ?
Именно. Отстаивать границы, общаться без страха с детьми и взрослыми, четкая речь и словарный запас ну и развитое ловкое тело и координация от спорта
неДоПриличий• 35 минут назад
Ответ дляСрочнокпсихологу