БезВзяток• 08 ноября 2023
Порадьте щось від нервів для дитини 10 років!
Добрий день, дівчата !
Що можна давати сину 10 років (легеньке) для того, щоб він не нервував. В школі великі нагрузки, домашки багато, нервовий став.
До лікаря доберемось, але трохи пізніше.
Гліцин і гліцисед раніше давала, пишуть що це плацебо, препарат без доказової ефективності.
Сама вже почала пити калій+магній, дочці лікар в 14 років прописав магніоцинк і нервістіл.
Всім дякую завчасно!
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
зайняти спортом. Забити на домашку
Спорт кинули, бо не тягне (((
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
ВерСаСе• 08 ноября 2023
Та ...то надо отстать от ребенка с уроками и уменьшить нагрузку, может элементарно просто не высыпаться...
Безпорадна Кроко• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Спорт кинули, бо не тягне (((
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
Вибачте, але як на мене краще навпаки
Не цілуюсь з бодуна• 08 ноября 2023
Так і дитині давайте калій+магній.
Чи просто магній з віт В.
Є магній з кальцієм.
Це те, що можно приймати самостійно. Без призначення лікаря.
Чи просто магній з віт В.
Є магній з кальцієм.
Засомневаю• 08 ноября 2023
До психіатра або невролога за рецептом. Травки до лампочки.
Перегляньте розклад, навантаження, якість сну - це може спрацювати краще, ніж медикаменти.
Забобонний фрукт• 08 ноября 2023
Нах таку домашку, щоб від неї на таблетках сидіти? Змінити школу, вчителя, розповісти дитині що домашка то не так важливо як здоров’я. Відправити на танці або спорт, шахи також туди.
Психолог вже зараз. Все. Без інших варіантів
Забобонний фрукт• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Спорт кинули, бо не тягне (((
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
То легший знайдіть? Ви ж доросла людина, озирніться навкруги, на дітей. Вони ходять в школу, на заняття, гуляють. На все вистачає часу. Не здається це дивним?
Не цілуюсь з бодуна• 08 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вибачте, але як на мене краще навпаки
Тобто, вам все одно на освіту вашої дитини?
Ви не плануєте вищу освіту?
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
шо значе Інтелект. Виганяють за 2ки?
Поглиблення програма.
В 4 класі уроки за 6 клас бувають.
Безпорадна Кроко• 08 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ви не плануєте вищу освіту?
Ні, не все одно. Але значно більше мені не все одно на здоровʼя дитини, тим більш якщо їй всього 10 років
Оченьценная• 08 ноября 2023
Сядьте з дитиною, поговоріть, що їй цікаво, а що не цікаво і не виходить. Це нормально, десь мати хороші оцінки, а десь напрягатись по залишковому принципу. Якщо проблем з організацією часу нема, то син ваш дійсно не тягне програму, тут треба робити кроки, а не в сторону заспокійливого.
Забобонний фрукт• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Поглиблення програма.
В 4 класі уроки за 6 клас бувають.
Так що, за трійки виженуть?
Ваша дитина щаслива, авторе?
Безпорадна Кроко• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Поглиблення програма.
В 4 класі уроки за 6 клас бувають.
Навіщо в 4 класі вчити те, що повинно бути в 6???
Дюймовочка• 08 ноября 2023
Зачем пить от нервов если вы сами вводите ребенка в стресс , зачем ребенку интеллект если лучше ходить в обычный нуш и разносторонне развивать спорт , кружки, английский.
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляВерСаСе
Лягає в 21:30
Встає в 07:00
9.5 годин сну
З уроками відстали не можу, вчителька жаліється, що не встигає щось, щоб підтягнути, більше працювали вдома і т.д.
Вже думаю в 5 клас перейдемо в звичайний.
Набридло це все .
Уррки разом робимо, щоб помилок не було.
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Ответ дляЗабобонний фрукт
мне прабабушка говорила, что её младшая дочь, сестра моей бабушки, в детстве плохо спала и её поили разбавленным вином, чтобы хорошо засыпала. тоже в своём роде препарат успокоительный.
Оченьценная• 08 ноября 2023
Автор, я вчилась у слабкій школі. Відповідно, скрізь встигала, оцінки були хороші, ходила в музичну. І це не завадило отримати хорошу вищу освіту безкоштовно і потім мати непогану професію (в ІТ).
Ответ дляОченьценная
но вы же всё равно не можете похвастаться, что ходили в престижную школу. а автор может.
Засомневаю• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Лягає в 21:30
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Нащо такою ціною чекати 5 класу? Переведіть дитину вже зараз на легшу звичайну програму, а не шукайте таблетки.
Дозвольте виконувати не 100%, бо вчителька жаліється. Хто-хто, а вчителька точно переживе.
Оченьценная• 08 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
Я не думаю, що автор переслідує такі цілі... Мабуть просто переоцінили можливості дитини, таке буває.
Ответ дляОченьценная
у меня в начальной школе был порочный круг: я прихожу забирать дочь, учитель мне рассказывает, что мой ребёнок то-сё всё плохо, я ругаю дочь, вечер в нервах, домашка делается со слезами, сплошная депрессия.
в итоге просто перестала заходить в школу и общаться с учителем, ждала дочь на улице.
оценки не поменялись, но отношения стали спокойные, без слёз и нервов.
Квітка папороті• 08 ноября 2023
Переведите ребенка в НУШ и не гробьте ему психику с детства, если он не тянет интеллект. Вы его напичкаете таблетками, а гением он все равно не станет.