БезВзяток• 08 ноября 2023
Порадьте щось від нервів для дитини 10 років!
Добрий день, дівчата !
Що можна давати сину 10 років (легеньке) для того, щоб він не нервував. В школі великі нагрузки, домашки багато, нервовий став.
До лікаря доберемось, але трохи пізніше.
Гліцин і гліцисед раніше давала, пишуть що це плацебо, препарат без доказової ефективності.
Сама вже почала пити калій+магній, дочці лікар в 14 років прописав магніоцинк і нервістіл.
Всім дякую завчасно!
Квітка папороті• 08 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
в 10 лет вы хотите угнетать нервную систему ребёнку вместо того, чтобы учить его справляться с трудностями без препаратов?
Может ребенок реально не тянет ту программу. Зачем издеваться над дитём?
Миллениалка• 08 ноября 2023
У нас була подібна ситуація. Тільки Росток. На дистанційці. Чоловік з ВО КПІ не міг пояснити програму. Перевели в звичайний нуш - як на світ народилася вся сім´я
ВерСаСе• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Лягає в 21:30
Встає в 07:00
9.5 годин сну
З уроками відстали не можу, вчителька жаліється, що не встигає щось, щоб підтягнути, більше працювали вдома і т.д.
Вже думаю в 5 клас перейдемо в звичайний.
Набридло це все .
Уррки разом робимо, щоб помилок не було.
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Уроки это жесть))) сама вспоминаю как в страшном сне. Когда началась война перевела в частную школу где нет домашки и поняла, что вот оно -счастье))))
Володимир Мудрак• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Лягає в 21:30
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Если финансы позволяют, есть онлайн школы. С такими нелюдскими нагрузками это переростет в психоневроз
Володимир Мудрак• 08 ноября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Переведите ребенка в НУШ и не гробьте ему психику с детства, если он не тянет интеллект. Вы его напичкаете таблетками, а гением он все равно не станет.
Самый годный совет
Квітка папороті• 08 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Самый годный совет
Просто из за амбиций мамы ребенок реально страдает физически и психологически. А с расшатаной психикой очень тяжело во взрослом возрасте.
Квітка папороті• 08 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
100 процентов.
Я как ребенок такой мамы как автор знаю о чем пишу.
Капитанша• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Спорт кинули, бо не тягне (((
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
Комплекс вітаміну В + Омега.
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
То легший знайдіть? Ви ж доросла людина, озирніться навкруги, на дітей. Вони ходять в школу, на заняття, гуляють. На все вистачає часу. Не здається це дивним?
Мій теж нуляє на вулиці по 2-3 години )
Ми , доречі, не одні в класі, хто спорт кинув, бо дитині важко .
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так що, за трійки виженуть?
Ваша дитина щаслива, авторе?
Щаслива, коли нема мови про школу.
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Навіщо в 4 класі вчити те, що повинно бути в 6???
Це питання точно не до мене)
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
но вы же всё равно не можете похвастаться, что ходили в престижную школу. а автор может.
Ми ходимо в звичайну державну школу.
Чим хвастатись ?
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
у меня в начальной школе был порочный круг: я прихожу забирать дочь, учитель мне рассказывает, что мой ребёнок то-сё всё плохо, я ругаю дочь, вечер в нервах, домашка делается со слезами, сплошная депрессия.
в итоге просто перестала заходить в школу и общаться с учителем, ждала дочь на улице.
оценки не поменялись, но отношения стали спокойные, без слёз и нервов.
Згодна з вами.
У нас вчителька хоче, щоб всі були відмінником і її клас був найкращій)
Ми з батьками це помітили )
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Мені не потрібен геній )
Програму він тягне, всі уроки вище середнього. З укр.мовой складно, бо саме там уроки за 6 клас складні.
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Доречі, син спортов займався з 4 років.
З 5 років 3 рази на тиждень по 1.5 години.
Потім перейшли на бокс, потім волейбол.
Зараз волейбол в такий час випадає, що або з друзями на вулиці пограє , но не піде на тренування, або волейбол, а друзів буде бачити тільки на вихідних.
Багато спорту завжди було.
Не ходимо 2 місяці за весь час.
Потім перейшли на бокс, потім волейбол.
Багато спорту завжди було.
Не ходимо 2 місяці за весь час.
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Чоловік мені пропонує таке навчання, а я проти. Він не буде вчитися онлайн нормально.
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Які амбіції ?
Дитина добре вчиться , нервовий став останнім часом. В телефоні сидить, як всі діти, це теж впливає на психіку.
Батьківський контроль не дуже допомагає )
dahashutka19• 08 ноября 2023
Ось тому в 5 клас син пішов в звичайний. Бо інтелект онлайн ще важче. Нічого страшного в цьому не бачу , навпаки легше стало
Безпорадна Кроко• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Це питання точно не до мене)
А хто відповідає за вашу дитину і його здоровʼя? Хіба не ви?
Забобонний фрукт• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Щаслива, коли нема мови про школу.
І ви не хочете це змінити?
БезВзяток
• 08 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Коли дитина йшла в 1 клас програма Інтелект могла бути за 2 клас .
Я ж не думала, що через пару років вони ще перестрибнути на 2 роки.
Роблю висновки і будемо переходити в звичайний клас.
БальзаковскийВозраст• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Спорт кинули, бо не тягне (((
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
Чому спорт не тягне?
Квітка папороті• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Які амбіції ?
Ну Вам не докажешь, ясно. Жаль ребенка. Вы будете винить телефон, а не себя.
Квітка папороті• 08 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Телефон))
Рассказница• 08 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Спорт кинули, бо не тягне (((
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
На домашку забити не можу.
4 клас Інтелект.
Это учебу значит не тянет. Вы хотите ребенка на таблетки посадить ради своих прихотей? Если не тянет, переведите в НУШ и не мучайте ребенка. Запомните - для нормального развития нагрузки интеллектуальные и физические должны быть примерно одинаковы.
Ответ дляБезВзяток
Лягає в 21:30
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Встає в 07:00
9.5 годин сну
Набридло це все .
Йод, селен, магний, вит.С, лецитин или Эссенциале, или др. фосфолипиды на постоянной основе.
Сейчас могут понадобиться адаптогены - радиола, элеутерококк.
Еще я бы проверила не повышен ли аммиак, это очень частое явление у детей и взрослых. Если повышен, то будут страдать когнитивные способности - память, внимание.