Грамотний хвіст• 08 ноября 2023
Яка у вас зарплата?
Отримала 1 числа зп. Її уже немає на карточці. Це мало заробляю чи у всіх так?
Результат:
вже голосів:
87 (36.1%)
Я мУльйонер!
58 (24.07%)
15-20
44 (18.26%)
До 10тисяч
26 (10.79%)
10-12
26 (10.79%)
12-15
Подвійна веселка• 08 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Порог очень низкий. В миллионеры очень многие имеют шанс попасть))
Грамотний хвіст
• 08 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Я про лікарів бюджетників в поліклініках.
Котя_люлю• 08 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
Гггг. Лишилося зрозуміти як це зробити.
Та в автора вона ж не перший місяць, мала б вже звикнути
Вообще не факт• 08 ноября 2023
Ответ длякурасаны
Главбух на предприятии. Сейчас 55 т. грн.
Просили ж робочій клас
Не стесняюсь• 08 ноября 2023
Получила зарплату 13 го числа - и от нее осталось 2тыс. На данный момент. Но зарплата у меня очень неплохая
Так что ваш стартпости ни а чем)
Роздратована шкіра• 08 ноября 2023
Ответ дляНі грама
можно про траты?
думала еще ничего за неделю не потратила, посмотрела выписку с карты - 8 тыс... в тихом шоке
Карта это зло. Реально. Заметила, что больше трачу, если картой оплачиваю покупки.
курасаны• 08 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
Просили ж робочій клас
Увидела. Так я не бизнесмен, на дядю работаю.
Котя_люлю• 08 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Тоді уточнюйте що це мають бути лікарі що не беруть хабарів.
Ні грама• 08 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
та даже не знаю в чем дело... жизнь дорогая... сходила на два дня рождения, два раза такси, детям что то по мелочи из одежды заказала... караул....
Ні грама• 08 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
де це такі мамонти?
може не дають?
а беруть всі
може не дають?
а беруть всі
Глас_Народа• 08 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Спад в ІТ-секторі (ну мультиплікацію мабуть, теж в якійсь мірі можна туди віднести) по всьому світу. Ваша професія - це до речі, моя дитяча мрія) Ще ж напевно і штучний інтелект зараз негативно повпливав на художників. Я підписана в інстаграмі на один акаунт (таких чимало) людини, що займається генеруванням артів через штучний інтелект (midjourney і ще щось там). То була шокована, що штучний інтелект може на задані теми робити настільки якісні ілюстрації. З ін. сторони - це можуть і художники використовувати, як ідеї/референси або, щоб фони не малювати наприклад.
Так, використовую саме міджорні для створення референсів :)
Є спад, але маємо що маємо. Нічого
Вишня на торті• 08 ноября 2023
Вы не написали страну
€1400 получила, осталось €350: аренда оплачена, перерасчёт за коммунальные оплатила; была небольшая поездка в отпуск на прошлой неделе:(
Котя_люлю• 08 ноября 2023
Ответ длякурасаны
Автору не охота быть хуже остальных так что поставила жесткий фильтр чтоб ни в коем случае никто с зарплатой больше 20 тыс не залетел. Даже если это няня или на уборках женщина пашет с утра до ночи.
Дона Ко Ко• 08 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Є спад, але маємо що маємо. Нічого
А як Ви потрапили у цю сферу? Закінчували щось художнє і потім вже самі навчались?
курасаны• 08 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
40 тис приблизно
Такої відповіді не має…
Как это нет? Я мульйонер
Глас_Народа• 08 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Я за освітою програміст.
Потрапила в геймдев ще на 3 курсі, там вже просто так склалося. Це було давно і таких спеціалістів не вистачало. Технічний дизайн, спецефекти, анімація. Потім вже в процесі вивчала і академічний малюнок - на курсах, приватні уроки. Художньої освіти не маю.
Роздратована шкіра• 08 ноября 2023
Ответ дляНі грама
Нуу..это вы целый список внеплановых расходов перечислили)
Ні грама• 08 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
это я уже увидела куда ушло, а так - комуналку еще не платила, не заправлялась, в магазине не была... короче ничего вроде не покупалось.... а тем временем убегают как вода
Звезда в шоке• 08 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
І Вас це влаштовує? Я просто головним не була ніколи., була звичайним бухом, була обліковцем, ще займалась упр. обліком. Не знаю, пішла на разі з тої сфери. Воно того не варте в Україні. Але я просто не стресостійка і в мене була можливість отак поки ’шукати себе’.
Вся наймана, високооплачувана праця, дуже стресова
Флюорография гуся• 08 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Якщо в вас така невелика зарплата то може треба її розтягнути на подовше ?
Интересно как?)
Котя_люлю• 08 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Интересно как?)
Та якось. Як інші живуть , ото так само
П´яна вишня• 08 ноября 2023
Я на заробітках, зп 60к/міс, але рабство таке, що страшно, алергія і ще багато нюансів (Ірландія)
В Україні отримувала 15к, але то було до війни.
Флюорография гуся• 08 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Касири, продавці, менеджери нижнього звена), кладовщики, медсестри і т.д.
У кладовщиков как раз норм зп
Флюорография гуся• 08 ноября 2023
Ответ дляНі грама
можно про траты?
И не заметили как потратили?)