Знову Я• 08 ноября 2023

Инвалид и выезд

Подскажите пожалуйста если отец с инвалидностью то при выезде у него на руках какие должны быть документы ?
Пишу, не читаю• 08 ноября 2023
Пенсионное удостоверение.

Самая СоветЧиваЯ• 08 ноября 2023
Загранпаспорт и пенсионное удостоверение.
from Ukraine• 08 ноября 2023
Группа у отца какая? Кто с ним выезжает?
автор Знову Я • 08 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Пенсионное удостоверение.
А надо идти для этого в военкомат для снятия и говорить что выезжаешь ?
Пишу, не читаю• 08 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
Нет
автор Знову Я • 08 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Мама с папой ( 3 группа )
Зайченя• 08 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
Мама с папой ( 3 группа )
Проблем не будет, загранпаспорт и пенсионное удостоверение.
from Ukraine• 08 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
Мама с папой ( 3 группа )
Мужчины с 3 группой могут выезжать. Можете позвонить на горячую линию госпогранслужбы и задать вопросы касающиеся документов
автор Знову Я • 08 ноября 2023
Ответ дляЗайченя
Благодарю за ответ 🌹

Ms. Android• 08 ноября 2023
посвідчення інваліда. скільки років батьку?
Пишу, не читаю• 08 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
Немає різниці, скільки йому років.
Ms. Android• 08 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Немає різниці, скільки йому років.
Має. Якщо нема 60. Він повинен знятися з військового обліку.
Пишу, не читаю• 08 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
Не потрібно.
Ms. Android• 08 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Не потрібно.
Кому ви це розказуєте? Батьку 59. 3 група. Вже півроку не можуть зняти з військового обліку. Двічі проходив ВЛК вже з посвідченням інваліда.
Пишу, не читаю• 08 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
До чого тут виїзд закордон? На кордоні цього не питають, якщо є пенсійне з групою. Закон по відстрочці або зняттю не співпадає по вимогам по відношенню до виїзду, нонсенс, але так і є.
Вашому батькові нащо зняття? За рік йому 60. Зараз без проблем можна на основі 3 групи оформити відстрочку, її не можуть не надати, і ніхто його нікуди не призове. А там і 60 років виповниться.
люблю_тортики• 08 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
І на кордоні не пропускають?
Ms. Android• 08 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
З роботи його направили.
люблю_тортики• 08 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
З роботи його направили.
У нього безстрокова інвалідність?
Ms. Android• 08 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
У нього безстрокова інвалідність?
Так. Пожиттєва.

Пишу, не читаю• 08 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
З роботи його направили.
Хай письмово робить нотаріальну копію МСЕК, заяву на відстрочку за 3 гр інвалідності, копія паспорту, все в конверт і з описом направляє все в ТЦК. Обовʼязково з описом.Отримає відстрочку 100%. Для роботи це підходить точно
Ms. Android• 08 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Дякую.
люблю_тортики• 08 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
Так. Пожиттєва.
Для виїзду закордон потрібне лише пенсійне посвідчення. Крім, звичайно, закордонного паспорту.
Ms. Android• 08 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
дякую. зрозуміла.
Лукава_Кiшка• 08 ноября 2023
А якщо в матері інвалідність другої групи, син може виїхать, як супроводжуючий?