Апофиозная• 08 ноября 2023
Скільки мусору і пластику навкруги ..
Поїхала за продуктами.
Маю свої сумочки, ненавиджу пакети. Іноді беру Екопакети.
Однак, сметана, молоко, йогурти, зелень у пакеті, хліб, сир, соки, цукор…
Все що не купую, все в пакетах і все зразу у мусорку… щодня
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Какой кошмар. Больше ж проблем нет
Ви про соплі?
СережкинаЯ• 08 ноября 2023
В контексті знищення міст зброєю, засмічення ракетним паливом, викидами, то пластик фігня
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Звісно, але нас далі жити в цьому мусорі, а війна рано чи пізно закінчиться
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Я про війну. Пофіг на пластик
Після закінчення війни ми потонемо у мусорі, але вам майбутнє пофіг
Жена сантехника• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Як Ви пропонуєте вирішити проблему?
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ну и что ? Переработают.
Де? Захоронення, стихійні звалища …
Якбижто переробка
Цигарний шланг• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
До неї ще дожити треба. Як інші країни не тонуть. Все так само пофасовано
Жена сантехника• 08 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ну и что ? Переработают.
У нас не працює переробка сміття. Все закопується на полігонах, або спалюється.
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Які інші?)
Більш країн нецивілізованих, все йде в море океани
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
І ми дихаємо цим всім.,
Хвильоватиша• 08 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Не знала.
Вернёмся к сметане в баночках как при союзе ?
Я не против.
Жена сантехника• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
І ми дихаємо цим всім.,
Звісно. Так які рішення проблеми сміття Ви запропонуєте?
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Не знала.
Я не против.
Як кому зручно, у мене наприклад пластикових садочків немає, всі стріляні. Не розумію отруйного пластику, не розумію пакетів…
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ну саме на цьому форумі я не прийшла пропонувати і вирішувати.
Проговорити і забути, можливо знайти однодумців.
Жена сантехника• 08 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Не знала.
Я не против.
Не повернемось. Санітарні норми не дозволять. Та і ниття буде більше, ніж за платні пакети.
СережкинаЯ• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Пластик.. у нас зірвалася ракета і забруднення важкими металами усіх чорноземів в радіусі 100км. Хоча розказують, що нічого особливого. Один проліт винищувача над будинками чого вартий. Тонни викидів, куди тому пластику
Жена сантехника• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Тю. А дихати отруйним повітрям і їсти пластик Ви продовжите.
Злюка-закусюка• 08 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Я про війну. Пофіг на пластик
Пані, то це так можна кожну тему війною заговнити.
Цигарний шланг• 08 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Хіба й не тема. 🤣
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Але з ми не можемо не думати про майбутнє?
Забити на себе? На дітей? Невже не розумієте, що це дуже велика проблема
Злюка-закусюка• 08 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Хіба й не тема. 🤣
Сходіть в ліс біля міста і за 30-50 км від нього різниці нема і побачите, що це дійсно проблема засмічене середовище..
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дякую вам за підтримку.
Цигарний шланг• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
То виїзжайте в чисте
Экспертиза• 08 ноября 2023
Поїхала на закупи, беру купу пакетів всюди де можна нарвати. Ненавиджу багаторазові мішки для ніщебродів і все еко лайно. Ніколи не сортую сміття і не планую це робити💅🏻
СережкинаЯ• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Пластик на мою дитину не вплинув, а війна зруйнувала здоровя. Всі проблеми в нашій державі приховуються, у нас був вибух складу боєприпасів з ураном. Від людей це приховали. Тепер наші діти каліки
Апофиозная
• 08 ноября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Мене зараз знудить.вибачте, нічого особистого
Жена сантехника• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Так Ви й тему створили просто поговорити. Це ніяк на майбутнє не вплине