Блондинка в Законе• 09 ноября 2023
Дівчата,обрали золоті сережки. Показую фото на іменинниці
Обрали 2 пари. За першу ви проголосували
Другі - це чоловік ій подарував, з доріжкою діамантиків
Сестра в захваті особливо від перших, дякуємо всім хто голосував!
Вживу вона справді класно виглядають на вулиці
Липка-прилипка• 09 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
ооооо...... да да да....... 9 лет назад точно так же начиналось......
реклама..... и потом как понеслось
Рада что вы все еще тут
реклама..... и потом как понеслось
Рада что вы все еще тут
А вам подобається маркетинг для не дуже думаючих?
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
1 - вы побежите сейчас за сережками с бриллиантами? правильно - нет конечно
2 - кто тут не думающий еще надо определить... не все так однозначно как кажется вам на первый взгляд
Блондинка в Законе
• 09 ноября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Мати Василева, вже маркетинг приплели 🤡
Принцепесочка• 09 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Удалено администрацией...
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Удалено администрацией...
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну вот як так, наші ж люди. Буде нам з вами наука нічого тут не питати.
Ви знаєте, тут в останній час я помітила що контингент змінився. Раніше такий форум файний був. З дівчата про все на світі говорили.
Тепер тільки зло і погані слова.
ну, надо же где-то яд спускать. в аптеке сейчас не принимают.
Блондинка в Законе
• 09 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Удалено администрацией...
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Удалено администрацией...
такое ощущения что за их деньги купили и не спросили...
абсурд конечно
Блондинка в Законе
• 09 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
абсурд конечно
У мене враження що я в дурці 🤡🤡🤡
Білий Лосик• 09 ноября 2023
Угомонитесь, подозрительные. У Совы есть быстрая доставка от 2 до 6 часов.
Принцепесочка• 09 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Удалено администрацией...
В тому що ви лаєтесь і принижуєте. Ви в курсі що за лайки в бан можна улетіти?
Принцепесочка• 09 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
У мене враження що я в дурці 🤡🤡🤡
Ну то це ваших рук справа. То ви дівчат за дурнів маєте. Спочатку брешете, а коли на брехні зловили, що ви вже замовили до того як питали, то почали всіх ображати.
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
ну откуда вы такие беретесь?
серьги классные, сестра довольна, автор тоже, была....что с вами не так?
Принцепесочка• 09 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
ну откуда вы такие беретесь?
Все було добре, поки автор лаятись не почала. Колоборантка гірше за дуру. Це дуже серйозна образа для українок. Хоче радіти, то нехай не обзивається.
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
ну может вы и правы... но забежала на радостях, всех поблагодарила, поделилась радостью и тут посыпалось... а вы не сказали что заказали и тому подобное, а если бы вообще не купила? Ну согласитесь, это мелочи, серьги действительно на ухе хорошо смотрятся, все рады...
Блондинка в Шоколаде• 09 ноября 2023
Дуже гарні ромби від Сови, я просто у захваті! Поздоровляю із покупкою!
Ніхто не знає, чи немає такої ж форми, але звичайного срібла? Із задоволенням купила би, але золото задорого для мене.
Принцепесочка• 09 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Серіжкі гарні, лаятись нащо?
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Серіжкі гарні, лаятись нащо?
Удалено администрацией...
Кидстаффовна• 09 ноября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
За то что хамство автора удалили)
А что там было?)
Обнемашечка• 09 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Я в шоці. Подякувала дівчатам, які голосували.
Показала як виглядає вживу. Немає слів
Не хочу вірити, що то українки пишуть.
Показала як виглядає вживу. Немає слів
Не хочу вірити, що то українки пишуть.
Принимайте как есть.
Я тут мужу серьги один раз выбрала) меня называли троллем называли, и вообще нереальными. Но правда было пару адекватных комментариев, в результате которых у мужа гвоздик в каждом ухе. До этого думали про колечко в одном ухе