Черпак_для_фантазий• 09 ноября 2023

Danila Bezmenov / Даніла Безменов. Ніколи і ні за що. Шарлатан психотерапевт

Якщо ви у пошуку психотерапевта і шукаєте допомоги, то ні за що не обирайте Данілу Безменова. Цей профнепридатний, не компетентний психотерапевт не поправно нашкодить родині та дітям. Хочу застерегти усіх, щоб ніхто більше не помилився при виборі такого важливого спеціаліста для кожної родини, людини. Психотерапія - це не просто. Дуже страшно від того що є псевдо фацівці як Безменов, який не допомагає, а підсаджує клієнта негідника на емоційне обслуговування його станів та проявів, розбурхуючи агресію на родину, свою дитину, влаштовуючи усій родині пекло. Це дуже страшно, небезпечно і клієнту практично неможливо від такого відмовитись. Такому "терапевту" будуть готові платити вічно і купатися у такій "теплій ванні". Ні за що не раджу розглядати цього спеціаліста.

Продовження теми про переписку чоловіка з психотерапевтом і так звану терапію
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3430487

Дівчатка, в темі ви просили показати прізвище горе психолога і радили звернутись зі скаргою у асоціацію психотерапевтів, прочитавши мою історію. Дякую всім за пораду і підтримку, це дійсно було терапевтично і важливо для мене, вирішила дослухатись до ваших порад і врешті захистити себе з дитиною. А для мене це не тільки про мій різаний-перерізаний живіт та шрам довжиною 52 см, який поділив життя на до та після, а ще й захист моєї дитини, тому що та тема крутиться в контексті моїх важких пологів, їх наслідків і післяопераційних реабілітацій. Подала скаргу в УСП (українська спілка психотерапевтів), чекаю на їх відповідь. І ділюсь з вами прізвищем горе психотерапевта, щоб не дай Боже не нашкодив ще комусь і не наніс "добро", а то він член усіляких асоціацій і груп, не підкопаєшся по офіційним джерелам, ярличків придбав достатньо.
Щодо чоловіка: сказала йому, що знаю про цю переписку, тепер він ходить ірже, гордий собою.

Психотерапевт - у фб Danila Bezmenov . Данила Безменов, Київ.
Додам фото переписки, які красномовно замість тисячі слів розкривають терапевтичні методи пана спеціаліста. Це рандомно вибраний один фрагмент з переписки, є й інші.