Стефанія• 05 ноября 2023
Психотерапія чоловіка. Я в шоці, нічого не сказати(((
Дівчата, на тему психологів і я тепер відзначусь, хоча варто сказати завжди їх виправдовувала і розказувала як то класно))
Сама в терапії не рік, змінила не одного пт. Збагнула, що живу в абʼюзі, звідти купа операцій і я а грані виживання. Почалась тема з кордонами, чоловік звісно бісився - спроби коханок, я дізналась, вигнала, потім в ногах - класика одним словом, йому ці зміни і адекватна я по відношенню до себе ніяк не влаштовували, хотів як раніше щоб світ існував лише для нього і під нього. Отже, потім в ногах, "люблю все куплю", зроблю що скажеш. Поплакала, подумала, кажу йди в терапію, бо ми вдвох зі неблагопол. родин, травмовані з ніг до голови, і не відомо хто більше, але я не витримую, не хочу раку або не прокинутись від чергового наркозу. Короче, пішов він, а толку з того мало. Він і психотерапевту пояснив який він дартаньян, а я ображаю хлопа) Ну ок, але пт гарно знає про мої операції, які були важкі пологи, на животі три операції за 5 років, по складності 9/10. Після них я не могла зігнутись, тому що порізана, в корсеті по півроку тричі підряд, стала деревʼяна + були інші операції, після яких була складна реабілітація, де по півроку не ходила. Як тільки відклигала + з пт працювала дійшли до того що треба якось і тіло, і душу відновлювати. Пішла на танці, спеціально такі не для спортсменів, а лайтові, для людей з обмеженими можливостями. І тут, бачу знову агресія з новим подихом на мене. Сьогодні прибираю і бачу пілінькає його не закритий фб на ноуті і вспливає таке повідомлення. Звісно, не втрималась і передивилась все...
Знаю тут є психологи. Підкажіть, це професійно чи ні? Таке можливо? Бо я в шоці.
P.S. Боже, якби він хоч приблизно розумів що той живіт переніс... там ще далі поради як з дитиною говорити, щоб він не був на маминій стороні, але то таке...
Вероятненько• 05 ноября 2023
Вообще не профессионально. Но к сожалению, никак нельзя воздействовать на таких ’специалистов’((( психологов мало хороших, реально мало, а из-за таких как этот - и нет доверия к этой профессии(
Алгонавт• 05 ноября 2023
Капець дятел цей психотерапевт.
В вашому випадку вам гарний юрист би більше допоміг.
Дбайте про себе та дітей.
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Это психотерапевт пишет ему такое?
Так. Титулований перетитулований) Я ще й сама його порадила
Ольга-f5e3• 05 ноября 2023
Автор, ваш муж планирует с вами разводиться? Откуда тема за алименты пошла?
Глубоководная селедка• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
а почему ви ходите к одному психотерапевту?
насколько мне известно, если это не семейная терапия, то психотерапевт не ведёт одновременно мужа и жену
Роза в вазі• 05 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Теж таке чула
Брюнетка в Мармеладе• 05 ноября 2023
Це якийсь не професіоналізм.
Можливо вам він і підходив, а чоловіку ні. Треба шукати іншого.
Трактор Віка• 05 ноября 2023
Психотерапевт ваш - выкачка денег. Годами вас сосет. На месте мужика - от вас надо делать ноги.
Клин_Кляйн• 05 ноября 2023
Что то у вас с инстинктом самосохранения не то. Как вы постоянно на одни и те грабли умудряетесь?
Сумка з негодою• 05 ноября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
А какая стоимость этого психолога?
Яка вартість цього психа, ви хотіли спитати?
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
это ВАШ психотерапевт пишет вашему мужу?
Ні, це його пт пише.
Картинку чоловік показав, а пт відповів так
БезПаспортаНеПродаю• 05 ноября 2023
Автор, співчуваю Вам. Маю приблизного плану проблеми і теж живіт.. Іноді, якщо кобила сдохла, краще злізти з неї
Я в дамках• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Если он член какого-то сообщества, то я бы написала заявление в этическую комиссию.
А если психотерапевт одновременно согласился работать и с вами и с вашим мужем - то это даже не красный флаг, это полный пиздец
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
А какая стоимость этого психолога?
Точно не знаю. Півроку тому було 1000 грн. Зараз може більше
Потринділиця• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Он и ваш также?
Знаете, если у мужа нет к вам никакой жалости, когда у вас все так серьезно, то никакая психотерапия не спасет. У меня таких проблем со здоровьем не было, просто часто болела, слабость постоянная. Мужу было плевать, последняя ссора была из-за пельменей, которые я отказалась готовить с ковидом, высокой температурой и жуткой головной болью. Он мне кричал, что я всегда болею и его это задолбало. Я четко поняла, что жить с таким человеком не могу больше. Даже, если психотерапевт там расставит все по местам, то это будет вылазить всегда.
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Капець дятел цей психотерапевт.
Дбайте про себе та дітей.
Дякую! Так, це точно
Ольга-f5e3• 05 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Та пофиг как он там называется. Интересно сколько бабок эта семейка ему отваливает
Ольга-f5e3• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
вам деньги девать некуда?
Святатабожа• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Делаю вывод, что в тот момент, когда вы рассказывали о своих проблемах, он подсчитывал свой доход и даже не планировал вас выслушать.
Я в дамках• 05 ноября 2023
Если он не член УАП или НПА, то, по любому, принадлежит к какому-то сообществу (гештальт, КПТ и т.п.) Вот, прямо, со скринами туда.
Потринділиця• 05 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Он не псих, а урод.