Б´ю байдики• 09 ноября 2023
Електронне направлення
Прийшла смс з номером електронного направлення. Чи можна десь перевірити до кого це направлення?
Сьогодні були у лікаря, все добре, попрощались до наступного року. Вже дома побачила смс. Цікаво що там
Б´ю байдики
• 09 ноября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
В кабинете хелси посмотрите
Мені щоб подивитись картку дитини, треба бігти в реєстратуру, вертфікувати свої данні. Не настільки цікаво))
кнопкодав• 09 ноября 2023
У мене бувало, що зранку була на прийомі. А ввечері приходило смс з цим направленням. Я думаю, що вони ввечері ’забивають’ програму